Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení USB na Mandrake

Ahoj, jsem uplna lama na linux, mam ho na VMWaru a potrebuju z toho nejak dostat data. Pri instalaci vypalovaciho programu mi hodi chybu, sit se mi na VMWaru nepodarila nastavit, tak posledni moznost je USB disk. Ale zas nevim jak ho pripojit :-(

Doporučuju se ještě jednou pokusit nakonfigurovat tu síť, je to pohodlnější. Jinak co se USB disku týče, mělo by stačit připojit na příslušný port a ve Vmware přesměrovat; Mandrake by se měl postarat o zbytek.

Edit: vypalovačku nemůžeš použít z toho důvodu, že Vmware ji nevirtualizuje - virtualizuje obyčejnou CD/DVD ROM.