Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gamepad- jaký koupit?

Zdravím vespolek,
už delší dobu uvažuji nad koupí nějakého gamepadu k PC. V těhlech věcech se naprosto nevyznám, konzoli žádnou nevlastním, jediný gamepad co jsem kdy v ruce držel, byl od X360, proto bych chtěl poprosit o radu.

PC je notebook Lenovo G80, operační systém je Windows 7.

Ted co bych od gamepadu očekával? Dobře padnoucí do ruky, klasiku(2 páčky a další tlačítka), lehká instalace, lehký provoz... Nepotřebuju aby to nějak svítilo/ blikalo apod.

Zdali to bude kabel nebo drát mi je v podstatě jedno, samozřejmě preferuji bezdrátový ale pokud by to mělo výdrž 2 hodiny, tak to radši ten drát.

Cenovou hladinu nechci nijak určovat ale at to není gamepad za 2500, zas tak to používat nebudu :-)

Díky za pomoc

Ahoj,

nejlepsi gamepady jsou x360.. mám dva jeden kabel a jeden bezdrát (výdrž uváděná 40h, reálná kolem 20h s 2700mAh).

Měl jsem několik gamepadů od Logitech Rublepad II az po levne budgetové gamepady, ale X360 je proste perfektní.. nic lepšího není.

Cena je super do 1000 CZK a hlavně všechny hry, které podporují gamepady jsou automaticky nastaveny a nemusíš se s ničím mazat, prostě paráda!

Nad jinými gamepady ani nepřemýšlej...

Za 4 roky používání 100% spokojenost, na ničem jiném hry nehraju i 1st person jako je Fallout.. CS:GO nebo COD v MP se samo hrát na gamepadu kloubně nedají - i když to podporují;-)