
"Vyskakující" reklamy
Zdravím,
mam problém když občas vypnu a zapnu PC tak se mi v 99% stane že zapnu google a nemůžu psát kliknu na psací místo a na 0,5 vteřin můžu psát pak zas ne. Vypadáto jako kdyby vyskakovala nějáká reklama, ale nic nevyskočí projel jsem to AdwCleanerem a žádná reklama. Projel jsem to MBAM a žádný vir. CCleaner ani Avast nemam.
Nevím co znamená zapnu Google, ale v jiném prohlížeči to dělá to samé ? Co paměť, máš jí dost ?
Zkontroluj si, co se ti spouští Po spuštění (msconfig).
Pokud nevíš, co tam k čemu slouží, tak to pozakazuj.
Nemusí tam být nic.
Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:
1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.
2. Skontrolujte nainštalované doplnky v Správcovi doplnkov vo Firefoxe (Nástroje -> Správca doplnkov alebo Ctrl+Shift+A) - podozrivé (neznáme) doplnky odstráňte.
3. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.
4. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.
Bod 3 a 4 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.
Ty jo, že vy máte věšteckou kouli ?
Nenapsal ani co má za systém, ale tutově tam má škodnou...
prosím tě linuxáku: zůstaň u toho, čemu rozumíš (4% světa).
do zbytku a potratovéhoho google chrome se neser, nevíš o co jde.
Radši mi poraď co s tím netbookem a neřeš moje příspěvky.
S jakým netbookem?
Ále, narážel jsem na tohle : http://pc.poradna.net/q/view/1512954-netbook-chrci
1.Uděláno
2.Hotovo
3.Hotovo-Nic
4.Hotovo-Nic
Kdyby se to opakovalo řeknu..
Jen nevím jak anstavit nouzový režim systému.
Napiš do Google Windows nouzový režim a někde si to přečti.
Dík hele asi to bude Google, jelikož když se mi to stane dám správce uloh a mam udejně otevřených 9-10 goodlu (mam 3 záložky) a když je všechny vypnu tak v pohodě začalo to dělat až ted nevím proč.
V Chromákovi se taky dá nastavit obnovení výchozího nastavení: chrome://settings - úplně dole v rozšířeném nastavení. Ten msconfig jsi kontroloval a udělal s ním něco?
V chromu nastaveno a ten msconfig jsem nenašel.
Zmáčkni klávesu Win a to slovo tam napiš.
Hotovo provedeno MBAM i Adwcleaner během nouzovýho režimu a už sem si na 100% jistý že je to chromem. Restartuju PC a hned spustím Správce uloh a najdu tam cca 5 chromu spuštěných jen je vypnu a vše běží v pohodě. Jen se mi občas znovu zapnou nevíte jak to zakázat?
Třeba to dělá nějaké rozšíření. Existují i jiné prohlížeče.
No mam tam dcl dost rozšíření stačí když odinstaluju chrome a stahnu znovu?
Ne. Když je podezření na rozšíření, nevyřešíš to přece opakovanou instalací prohlížeče, ale zjištěním a likvidací viníka.
Nemáš náhodou v chrome://settings/ nastaveno po spuštění prohlížeče pokračovat, kde jsi přestal, anebo nemáš v nastavení skupinu stránek? Není přece normální, aby se po restartu PC a po spuštění chromáka jiným způsobem otevíralo více oken/panelů. I když u Chromáka je možné všechno (tím počtem procesů bych se nezabýval - mám 1 okno s jedním panelem a v procesech je chrome.exe 3x - neřeším, běžně ho nepoužívám).
Pro jistotu ještě v chrome://plugins/ deaktivuj všechny položky a pak prohlížeč restartni.
Dále zkus vypnout předvolbu, aby Chromák (ne)zůstával spuštěný na pozadí (když vypneš prohlížeč, zůstane běžet na pozadí).
To nemusi byt reklama moze to byt nieco rozdrbane vo windows, trebars ti nieco beziace na pozadi bere na seba focus alebo ti mrzne prehliadac (pozakazuj vsetky doplnky) apod.
Keby to boli reklamy tak mozes mat aj napr. zmenene DNS na routri apod, preistotu si aj prezri log hijackthis, ci nemas nastaveny proxy apod