Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nic spustit

Mám po
íta

mam pocitac cerstve z opravny,ale hned od prvního puatní jel divne.dalo se too prezit dokud mi misto spoustecich ikon programu nenaskakali soubory ink a po poklepání m windowsrek ze je nemuze spustit,ty ink sou uplne vsude i v zakladnich adresarich,nespusti se ani aplikace jako nod32,ad-watch,proste ni prosim poradte a predem dekukju.

Můžeme vědět, s čím původně byl PC dán do opravy? Bylo to kvůli hardwaru?
Možná jsem všetečný, ale servisy se chovají občas velmi podivně...Nefunkční HW a oni pak přeinstalovávají, dělají netušené věci a výsledek stojí za ...!!! (nechci se nikoho dotknout a už vůbec to není o potrefené huse)