Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nic spustit

Mám po
íta

mam pocitac cerstve z opravny,ale hned od prvního puatní jel divne.dalo se too prezit dokud mi misto spoustecich ikon programu nenaskakali soubory ink a po poklepání m windowsrek ze je nemuze spustit,ty ink sou uplne vsude i v zakladnich adresarich,nespusti se ani aplikace jako nod32,ad-watch,proste ni prosim poradte a predem dekukju.

timto se omlouvam za spatne polozeny dotaz a dodavam hw a sft informace:
hall 3000
intel pentium 2.6ghz(celeron)
512ram
windows xp profesional
ati radeon 9600xs series 256mb

omlouvam se svoji neschopnost sdelit o problemu informace,ale nejsem zrovna recnik,takze se to pokusim znovu popsat.
Jde o to ze se mi nechce spustit ani jedna aplikace,kvuli tomu ze vsechny sposteci soubory jsou typ neco.ink,nespustí se ani aplikace,které by meli bezet tzv. na pozadí.
Dekuji za prípadnou pomoc

Hm, skoro bych řekl, že v servisu přeinstalovali Windows a zkopírovali původní obsah Plochy. Tím došlo k tomu, že na ploše jsou zástupci (to jsou ty soubory s příponou .lnk), kteří mají stejnou ikonu a odkazují na program, který není nainstalován. (takže se nemůže ani spustit)
Ovšem je to jen moje domněnka, k vám na monitor nevidím a co s PC dělali v servisu jsme se také nedozvěděli.

Můžeme vědět, s čím původně byl PC dán do opravy? Bylo to kvůli hardwaru?
Možná jsem všetečný, ale servisy se chovají občas velmi podivně...Nefunkční HW a oni pak přeinstalovávají, dělají netušené věci a výsledek stojí za ...!!! (nechci se nikoho dotknout a už vůbec to není o potrefené huse)