Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem velikost HDD

Ahoj!

Dneska mi přišel nový ntb, FJS Amilo Pi1536 a hned me zarazila jedna vec - HDD ma mit 120GB, je to i na krabici, ale kdyz sectu velikosti jednotek C a D (jine tu nevidim, krome DVD mechaniky), vyjde mi necelych 100GB. Podvedli me, nebo je v tom nejaky hacek?

Diky za pomoc

Diky. Ale pokud to správně chápu, tak můj disk ATA ve stolním počítači 320GB by měl mít kapacitu 298GB? Ale pak to nesouhlasí, jsem to porovnával a tam mi chybí asi jen 8GB...t.j.312GB. Nebo je SATA a ATA rozdíl? Jště jednou díky.