Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nestartuje, zapojeni

Dobry den, po prenosu bedny od pocitace nenastartuje PC, po pripojeni do proudu se rozsviti jenom monitor, nefunguje tlacitko na zapnuti, neotoci se ani vetrak, zadne kontrolky se nezapnou nic, mam dojem ze se neco muselo vypojit, nevim kde je chyba pc furt nestartuje, fotky zde: 4cwx4rya5, priblizena zakladni deska 8hn3843t1, kabely co nevim jiste kam zapojit ddb5ztq31
Diky za rady

Tezko rict, ale nejzaludnejsi byva cudl vzadu na zdroji, na ten se snadno zapomene. Jinak pri prenosu/prevozu se muze uvolnit grafarna nebo ramky, takze je zkusit lehce dotlacit. Pak zkusit, jestli nejsou uvolnene nektere kabely.

Budes muset skusit vsetko postupne odpajat, vybrat grafiku a odpojit z nej aj kable od zdroja, vsetky kabliky bedne odpojit z dosky, atd. nechat len powerbutton, az kym zistis ze kedy sa to zapne. Potom vies v com bol skrat.

Hlavne musis zapojit 230V kabel do zastrcky a zapnut vypinac vzadu na zdroji. A uistit sa ze neni skrat na kejs zo ziadneho kabla zo zdroja.