Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dvě grafické karty

Zdravím,

mám v pc zapojenou GK NV MSI GTX960, na kterou mám připojený monitor (DVI) a TV (HDMI) a dále mám integrovanou GK na MB GB GA-Z77-D3H, ke které mám připojený druhý monitor (VGA).
Po zapnutí pc mi najednou jede jen monitor na integrované grafice. Ve správci zařízení vidím obě grafické karty, všechny tři monitory/tv, ale když kliknu na nastavení NV, napíše mi to: "Nastavení displeje NVIDIA nejsou dostupná. Nyní nepoužíváte žádný displej připojený k NVIDIA GPU."
Pokud v BIOSU nastavím integr. GK na volbu "AUTO", rozjede se první monitor a tv připojené na NV, ale zase nejede integrovaná, tzn. druhý monitor.
Pokud v BIOSU nastavím integr. GK na "ENABLE" jede opět pouze integrovaná GK a platí výše popsaná situace.

Konzultoval jsem situaci s "IT" a bylo mi řečeno, že je to slabým zdrojem. Doposud to sice jelo, ale dejme tomu, že může zdroj odcházet... Nicméně ani zakoupení nového, silnějšího, zdroje nic nevyřešilo. Problém stále trvá.

Nevěděl by někdo co s tím, budu vděčný za každou radu, je to nepříjemné.

Jen ještě doplním, že systém je W10Home 64bit

Díky

Tomáš

Ale ono to do teď normálně fungovalo, z ničeho nic to jednoho dne přestalo.

GK má 1xDVI, 1xHDMI a 3xDisplayPort, jenže monitory mám jen DVI a VGA, takže to jinak zapojit nemůžu.
Ale všiml jsem si teď, že se dělají redukce z DisplayPortu, tak možná by to šlo vyřešit tím.

Ale každopádně mi není jasné, že to fungovalo a už nechce...

Redukce DiplayPort -> VGA fungovat nebude, jen redukce DP -> HDMI, nebo DP -> DVI. Protože DP má jen digitální signál.
Minimálně jeden konektor na grafárně má v sobě i VGA signál, nejspíš to bude ten, kam máš teď zapojen DVI kabel. Takže tam dej redukci DVI -> VGA a ten DVI monitor zapoj přes redukci do DisplayPortu (DP).