Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sedy stvorec okolo kurzora, vo Worde dvojity kurzor

Zdar, kamoska mi popisala problem s kurzorom, citujem:

ked sa pohybujem kurzorom po obrazovke, tak mam okolo kurzoru sedy stvrorec. Ked som vo worde tak sa mi zmeni na dve rovnoezne zvisle ciary, vzdialene od seba asi 5 mm. Jedna ciara vyzera ako usecka, je dlha asi 1 cm a druha ciara je ciara dlha 15 mm.

Neviem ci je to problem Wordu alebo Win, ak uz niekto nieco take videl napiste please kde to nastavit na normal :beer:
Win predpokladam ze XP, verziu Wordu neviem nie som pri tom PC, predpokladam ze tam je nejaka novsia (2003 apod)

Vdaka za info, z tej linky co si dal sice nie som mudry ale nasiel som napr. 20999, z coho mi vyplyva ze je aj mozne ze klikla v nejakom e-maili na nejake super_mega_cool_kurzory.ani a nainstaloval sa nejaky nezmyselny kurzor + virus/spyware apod.

Skusim to nejako pretlmocit, otazka je ale ako to riesit, okrem zatatia sekery do woodoo figurky Billa Gatesa :-) Asi najprv zvolit standardne kurzory do Win, to som jej uz pisal neviem ci to nastavila.

tam ani nešlo o to, zda si nainstalovala virus nebo to způsobilo update čehosi.

ale že ms vydal nepovedenou záplatu, se kterou nefungoval driver realteku, a něco podobného se zřejmě stalo po update mcafee antiviru - nebylo by špatné kdyby nějakou utilitkou vypsala do souboru, co jí běží v paměti (nějaký PsList třeba).