Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB do 3,5mm jack redukce

Ahoj mám PS3 kde není 3,5mm jack a já někde slyšel že se dá koupit taková krabička která má konektor do USB a vyjde vám z toho tento jack čili bych mohl to zapojit do PS3 a pak do té PS3 sluchátka s jackem? Jestli to existuje, tak prosím link.

ani obyčajná redukcia Ti nebude fungovať,na to treba ozaj nejakú externú zvukovku/usb prevodník,ktorý je obvykle vo forme jednoduchej až zložitej externej zvukovej karte,to usb Ti nijako zvuk samo o sebe nevyrobí,takže do sluchátiek,pokial nemajú oni zabudovaný nejaký zvukový kodek,nepôjde žiadny zvuk cez jednoduchú redukciu,nemá sa tam ten zvuk kde vytvoriť.......usb headsety majú v sebe obvykle zabudovaný zvukový kodek,takže tie majú ako fungovať cez jedoduchú redukciu usb/jack,ale do sluchátiek,headsetov,ktoré majú z výroby jack nikto obvykle žiadny generátor zvuku-zvukový kodek nepridáva.....

Normalne je zapojit PS3 do telky (napr. cez nejake HDMI alebo jak to mas zapojene), a vystup na sluchatka (jack) mas na tej telke.

USB zvukove karty (= to su tie tvoje "redukcie") musia mat podporu v operacnom systeme a PS3 ich teda nemusi podporovat vsetky, alebo aj ziadne, zavisi od OS v tom PS3. A principialne to ani nepotrebujes.