Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spotřeba KWH

Zdravim, mám u sebe celkem zbytečnejch 150 tisíc kč, a plánuji pořídit Bitcoin Miner. Jediné co mě zajímá je spotřeba. Když dejme tomu, u něj píší že žere 3500W což je 3.5KWH, tak jak dlouho žere těch 3.5KWH? Hodinu? Díky

Nespravedlivý? Vydělal jsem si to poctivě, jsou to moje peníze. Mám doma Bitcoin minery v hodnotě cca 1,5M kč a nikdy jsem moc (krom začátků) neřešil spotřebu elektřiny. Teď mě zajímala spotřeba tohoto mineru který mi vydělá +- 150 000kč za rok.

3500W neni 3,5KWH, ale 3,5kW. Vynasobis si to hodinami a vyjde ti kWh.
Vseobecne bitcoin miner ma viac zadrhelov. Za prve zaraba len ten kto najde riesenie a teda potrebujes sa s niekym spojit t.j. byt sucastou nejakeho vacsieho celku. Za druhe cena za vypocet s casom klesa, takze ked sa ti to tento rok opalti, buduci rok sa uz nemusi, a nemusi sa ti ani vratit ta investicia.

Nemám potřebu se tu nijak vytahovat, nedělám to, nepíšu tu nikde, hej koukejte na mý prachy, to jen vy si to takhle vykládáte, jen co má někdo prachy hned mu všichni záviděj a sou na něj nasraný... byl sem stejnej takže vim o co go, ale jinak nevidim důvod proč jsem psal jak idiot. :)

Při ceně asi 5 Kč za 1kWh tě to bude stát 17,5 Kč za hodinu, zaokrouhleme to na 18 Kč. Tedy 432 Kč za den. Při výdělku oněch 150 tisíc za rok si to vydělá akorát na svůj provoz.
Jestli to opravdu tolik žere, tak jen bacha, aby u tebe neklepali na dveře policajti, že máš doma pěstírnu trávy :-)