Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP tlaciaren

Ahoj,

Mam problem s HP tlaciarnou, stary kusok P7612. Tlaciaren stala 3 roky nepouzivana, bez naplni...
Dnes som potreboval tlacit farebne. takze: novy NTB, W10...s problemami som ho presvedcil, ze ma ovladac, v rezime kompatibilty s w98 ide, len netlaci :)
VSETKY tlacove kazety som dal nove, ale tlaciaren vyhlasila, ze su po datume spotreby a odmieta tlacit.
Len podotykam, ze PC je v ruštine, aj tlaciaren so mnou komunikuje po rusky, takze nie som schopny reprodukovat hlasky

JE mozne nejak HP presvedcit, ze sice naplne su po zaruke, ale tlacit by mohla aspon skusit?

tak vsetko co navrhujes som uz skusil...bezvysledne. teda bez vysledku nie, prinutil som tlaciaren k tomu, ze vypisala chybovu hlasku, kt. ked som googlil, tak by to mala byt: "porucha hlavy tlaciarne", obratte sa na servis. Podla manualu to však može znamenať aj ine, neidentifikovane chyby :(
Ked vezmem hodnotu toho co chcem vytlacit/naklady na tlačiaren a čas, tak to nejak postrada zmysel.
Seru ma tie nove naplne co som tam napchal, ale ako hovoria priatelia francuzi: "tel aviv!"
kazdopadne dakujem za vsetky rady.
R.

to mal byt zart... "tel aviv" a "c est la vie" znie podobne...
dakujem ti za navod, uz som to dal vytlacit inde, ale ked budem mat chvilku casu, este s tym polaborujem, uz len koli tomu ze ma to serie :)
Najprv budem ale musiet eliminovat tu rustinu :)
este raz vdaka

PS: este aj klavesnica na tom NTB je s popiskami v azbuke, vrazdil by som:(

tak som mal trochu dnes trochu casu, reset napni nepomohol.
Medzitym som pisal aj na HP podporu, ich odpoved:"pouzívajte len overene naplne ktore su v zaruke" takze nic.
Medzicasom som zmenil NTB za iny s w7, len aby som vylucil nejake chyby ovladacov. Konci to rovnako: poslem subor, tlaciaren odmietne s chybou ze naplne su po zaruke. Chybovu hlasku o hlave sa mi nepodarilo zopakovat.
Ma este niekto nejaky napad, ako prinutit tlaciaren tlacit aj s naplnami po zaruke?