Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovislink AP5460 druhý port?

Dobrý den, prosím o pomoc,
mám acces point Ovislink Ap5460, dosud jsem ho používal jen v režimu koncového uživatele na wifi připojení.
Mám WinXP vše ok, jen nevím jak zprovoznit druhý port LAN2, na ketrý bych chtěl navěsit druhý PC, ale kde jsou WIN 98. A v tom je právě můj problém, Win 98 vůbec nevidí Ovislink, Díky za rady.P.K.

Čím je že když chci podle návodu přehrát bootloader, tak mi vypíše že nelze z místního souboru číst, kde ho mám mít tedy abych to mohl provést?
A proč mají na českých stránkách naosáno že jde o verzi 1,4 s návodem pro provedení, ale stáhnutý soubor je verze 1,6 dvakrát a bez návodu? Díky.

Měl jsem podobný problém když jsem přecházel z původního fw(ještě pod v1) na v2 ...ono se tam musí hodit nejdřív ten "intermediate.bin" či podobně a pak na něj teprve můžeš naflashovat ten fw v2....to jen tak pro ostatní kdyby se s tím setkali ;-):i: jinak si to musíš samo sebou stáhnout na hdd ten nový fw :))