Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace Office 2003 Service Pack 2

Dobrý den.Mám tu ještě jeden problém.Už druhý den mám danou hlášku o aktualozaci: ,
" Office 2003 Service Pack 2", Aktualizaci povolím (už po několikáté) a na konci dostanu hlášku že "Instalace aktualizací se nezdařila".
O.P. Win XP SP2, Office 2003 v. 3.1.4000.2435.
Jak mohu jako laik postupovat dále? Popřípadě jak se mohu zbavit případné hlášky o této aktualizaci (pokud nebudu trvat na provedení této Aktualizace)
Děkuji.

Není to řešení geniální, je to jen pud sebezáchovy. Všichni ti s automatickýma aktualizacema jsou jen pokusné krysy a to mi nevymluvíš, i kdybys mluvil sebevíc učeně. Každý rozumný člověk s aktualizací posečká. Nikde jsem nenapsal, že nemá aktualizace instalovat vůbec. Tvá poblouzněnost produkty MS mi občas přijde až chorobná. Možná by pomohla studená sprcha.

Díky doktore za diagnózu.

[http://img444.imageshack.us/img444/1104/wupdategm3. png]

Já jsem kliknul na jedno zaškrtávátko a nijak si jako pokusná krysa nepřipadám. Mít automatické aktualizace zapnuté a neinstalovat je rovnou je naprosto přirozené a nejlepší řešení aktualizací. Bohužel většina i IT znalých má automaticky spojeno automatické aktualizace = hned nainstalovat, nevím proč.

Ne, ne, důvodem není moje neznalost (spíš znalost běžných Frantů uživatelů). Ještě se ti nestalo, že by tato úžasná služba vyžrala nepřiměřené množství systémových prostředků (v ostrém kontrastu s jejím přínosem), aniž by člověk věděl, proč tomu tak je? Možná to víš ty, rád si to poslechnu. Jakákoliv automatická věc, která mi nepřináší žádný užitek (aktualizace vycházejí pravidelně a bulletiny též), nemá v mých strojích co dělat. Pokud ale někdo považuje za podstatné takovou unikátní technologii ve svých počítačích mít, brát mu to nebudu. Ale ať to proboha nehlásá jako slovo boží. Zrovna tahle funkce, dle mého názoru, patří mezi ty vskutku zbytečné a obtěžující. Když si spočítám, kolik systémových prostředků sežerou všechny ty zbytečnosti, co by vůbec běžet nemusely, jdou na mě mdloby. Více se k tomu vyjadřovat nebudu, protože tady se neshodneme. Na Windows máš patent ty, já se pokusím se v této oblasti vyjadřovat co nejméně.

dodatek: Pokud na běžného uživatele vyskočí, že jsou dostupné nové aktualizace, případně jsou připraveny k instalaci, tak on to odsouhlasí. K čemu mu pak je taková volba? Potvrdí cokoliv, co je mu nabídnuto. Taková je realita. Ale že se záplata MS zrovna nepovedla (a nemusíme chodit daleko do minulosti) se dozví, až když je pozdě. Na druhou stranu mnoho z nás je z toho pak živo, takže proč si stěžovat.

Tak nevím pánové co si z toho mám vzít za radu, položil jsem sem dotaz (jako laik).Když se mi aktualizace Office 2003 nedaří tak netvrdím že jí musím mít (pokud to nebude mít do budoucna nějaký špatný dopad na provoz Office), stačilo by mi kdyby jste mi poradili jak se zbavit ikony (v trey liště (žlutý štít)).
P.S Vaše debata mi zde nevadí ba naopak,(klídek).