Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ads by JELLYSHARK (virus?)

Ahoj, mám takový problém že ve svém prohlížeči mi tu skáčou reklamy které bych tu mít neměl, koukal jsem do dopolnku tam nic podezřelého není, ani v "UINSTALL PROGRAMS" sem nenašel nic podezřelého. můžete mi někdo pomoc?:)

Norman Malware Cleaner v2.08.08
Copyright © 1990 - 2013, Norman Shark AS.

Norman Scanner Engine Version: 7.04.04
nvcbin.def: Version: 7.04.8829, Date: 2014/08/24 07:16:17, Variants: 29491849

Operating System: Windows 7 Service Pack 1 x64

Switches: /iagree

Scan started: 2015/11/27 12:35:39

Running pre-scan cleanup routine...

Number of malicious objects found: 0
Number of malicious objects cleaned: 0
Scanning time: 0s

Scanning running processes and process memory...

Number of files found: 469
Number of objects found: 2568
Number of objects scanned: 2568
Number of objects not scanned: 0
Number of malicious memory objects found: 0
Number of malicious objects cleaned: 0
Number of malicious files found: 0
Number of malicious files cleaned: 0
Scanning time: 1m 10s

Scanning system for FakeAV...

Number of malicious objects found: 0
Number of malicious objects cleaned: 0
Number of malicious files found: 0
Number of malicious files cleaned: 0
Scanning time: 1s

Running quick scan...
C:\Windows\BlackBox.exe: Error opening file for read: 0x00000005
C:\Windows\svch.exe: Error opening file for read: 0x00000005
C:\Windows\svchus.exe: Error opening file for read: 0x00000005
C:\Windows\System32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E 1B7327-5P-0.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0: Error opening file for read: 0x00000020
C:\Windows\System32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E 1B7327-5P-1.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0: Error opening file for read: 0x00000020
C:\Windows\SysWOW64\rlls.dll: Potentially unwanted program (winpe/RelevantKnowledge.DYM)
Delete file: C:\Windows\SysWOW64\rlls.dll
Cleaning successful

Number of files found: 6863
Number of archives unpacked: 8
Number of objects found: 6949
Number of objects scanned: 6944
Number of objects not scanned: 5
Number of malicious objects found: 1
Number of malicious objects cleaned: 1
Number of malicious files found: 1
Number of malicious files cleaned: 1
Scanning time: 7m 48s

Running post-scan cleanup routine...

Number of malicious objects found: 0
Number of malicious objects cleaned: 0
Scanning time: 0s

Results:
Total number of files found: 7332
Total number of archives unpacked: 8
Total number of objects found: 9517
Total number of objects scanned: 9512
Total number of objects not scanned: 5
Total number of malicious objects found: 1
Total number of malicious objects cleaned: 1
Total number of malicious files found: 1
Total number of malicious files cleaned: 1
Total number of objects quarantined: 1
Total scanning time: 8m 59s

budiž, ale za tento trus avg nemůže, to je práce majitele:

[-] Folder Deleted : C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\fksxbjoq.default\Extensions\veggy@veggyAddo n.com

***** [ Files ] *****
[-] File Deleted : C:\END
[-] File Deleted : C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\browser\searchplugins\wtu-secure-search.xm l
[-] File Deleted : C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\fksxbjoq.default\invalidprefs.js
[-] File Deleted : C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\fksxbjoq.default\searchplugins\eshield-safe -web.xml
[-] File Deleted : C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Pr ofiles\fksxbjoq.default\searchplugins\yahoo.xml
[-] File Deleted : C:\Windows\SysNative\roboot64.exe

***** [ Web browsers ] *****
[-] [C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\P rofiles\fksxbjoq.default\prefs.js] [Preference] Deleted : user_pref("browser.search.selectedEngine", "eShield Safe Web");
[-] [C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\P rofiles\fksxbjoq.default\prefs.js] [Preference] Deleted : user_pref("extensions.toolbar11467@eshield.com.ins tall-event-fired", true);
[-] [C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\P rofiles\fksxbjoq.default\prefs.js] [Preference] Deleted : user_pref("keyword.URL", "hxxp://search.eshield.com/serp?guid={5DE46E50-CEB 0-47E7-9794-8D02520970E2}&action=default_search&k= ");
[-] [C:\Users\Patrik\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\P rofiles\fksxbjoq.default\prefs.js] [Preference] Deleted : user_pref("plugin.state.npconduitfirefoxplugin", 0);

ve středověku se za takovou správu pc upalovalo na hranici a lámaly se koule ve španělských kleštích.