Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reinstalace operačního systému počítače

Dobrý den,
prosím o radu a pomoc. Legálně zakoupená OEM licence Windows 7 Home Premium Czech s PC. P/N ověřeno na Microsoft aktivační lince. MS podpora doporučuje zapůjčení instalačního DVD nebo stažení ISO (od nich to kvůli OEM neumožnili) a provést instalaci (prý legální postup podle vyjádření Microsoft).

Kde sehnat nebo volně a zdarma stahnout?
1) cs_windows_7_home_premium_with_sp1_x86_dvd_u_67667 6.iso, Languages: Czech, SHA1=15197EF5817237CD16CAC85BEAF6C2839DD55A3F
nebo
2) cs_windows_7_home_premium_x86_dvd_x15-65726.iso, Languages: Czech, SHA1=C1F0FB914FDB2C5BD85F8B80F4444F12E57E62E0
Našel by se někdo ochotný pomoci k ISO image?
Děkuji za případnou pomoc.

Stačí číst co píšu (bez vtipkování). Dle sdělení MS to legální je. Technická podpora na tel.: 841 300 300 na vyžádání ověřila platnost P/N, který byl na štítku z části nečitelný. Vše co píšu je pravda a podle dasavadního sdělení se jedná o legální postup, protože jde pouze o zdrojová instalační data. Praxe - zelený strom života.

Ano, ano.
Konečně mě někdo pochopil. Je to přesně tak jak píšeš.
Netušil jsem, že většina lidí bude mít problém s pochopením psaného jednoduchého textu.
Sháním kde se dá, proto poptávám i tady, protože tu je spousta šikovných celoživotních praktiků.
Díky!

Tohle rozhodně není o fajnšmekrovství. Je to o pouhé zodpovědnosti.
Jen dobrodruh si dobrovolně nasadí něco, co obsahuje bitcoin miner, malware, trojské koně a poleze s tím přes internet banking do bank.
Není mi 15 let, abych si musel Ultimátně něco dokazovat za nutné podpory Grub. :i:
Prosím pokračovat zde od zadání dotazu. Děkuji předem za případnou snahu pomoci. :beer: