Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poslání kreditu

Ahoj,

chtěl bych dobít někomu kredit, jen nevím, zda má předplacenou kartu, nebo paušál.
Když by měl paušál, dojde mu ten kredit ode mne? Nebo jak to je?
Díky. Pavel

Paušál dobít nejde. Ovšem nejsem si jistý, zda když budeš dobíjet někde z trafiky/benzínky jestli jim to vyhodí chybu a nepřijme jim to to číslo, a nebo se to odešle, oni ze zkásnout a pak zjistíš, že mu nepřijde. To nevím. To samé na internet bankingu, také nevím.

na paušálne programy bolo obvykle možné len "dobiť" doplnkové služby ako mobilný internet,kde bolo možné dotyčnému dokúpiť/navýšiť dodatočný objem dát,paušál ako taký nemá nejaký kredit,takže tam to obvykle nieje možné nejako navýšiť,ten sa za normálnych okolností účtuje inak,ale infolinka dotyčného operátora obvykle napovie presnejšie,čo možné je,a čo nie......