Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 2012 Server - Sdílení složky jako disk

Zdravím, snažím se udělat na serveru složku, která by se uživatelům v doméně zobrazovala jako disk v Počítači.

Na Cčku jsem si vytvořil složku Folder, nasdílel jsem ji pro Authentificated User + Full Control.
Ve Windowsu v Sysvol jsem šel do scriptů, vytvořil jsem Logon.bat, který v sobě má: Net use M:\\Jméno serveru\Folder

Uživateli jsem na kartě Profil nastavil Logon na Logon.bat

Teď když se přihlásím na uživatele na Windows 8, tak zde žádný dalsí disk nemám.

Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Ta mezera tam musí být. Příkaz je NET USE JEDNOTKA CESTA, jednotlivé části jsou oddělené mezerou
Muzes si to zkusit spustit rucne
Spust si tento pocitac, do adresního radku zadej: \\domena\netlogon (domena nahrad za jmeno tve domeny)
Mel bys videt Logon.bat
Dvojklik na nem a mela by se ti namapovat jednotka, pokud je vse v poradku

vidíš skript v \\doména\NETLOGON ?

V profilu máš nastaveno \\doména\netlogon\logon.bat ?

Pokud ne, máš to blbě. Podle mě jsi smíchal skript spouštěný při startu aplikovaný v group policies se "starým" způsobem aplikace login skriptu přes profil uživatele.