Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP PSC 950 - nemožnost zarovnat tiskové kazety

Zdravím,

po nějakých třech letech neprovozu bych rád rozchodil tuto tiskárnu. Vyhrabal jsem jednu černou a tři barevné kazety. Všechny nové, nerozbalené.

Po vložení kazet se objeví "Press enter to align cartridges". Když stisknu enter, vytiskne se zhruba třetina testovací stránky a stále se to opakuje. Vytiskne se pouze černá barva.

Když zkusím vytisknout text z Wordu, vyjedou mi první dva řádky - sice perfektně, ostře - ale jen dva a tisk se přeruší a papír vyjede. Tiskárna spadne do chybového stavu.

To se děje pořád dokola. Zkusil jsem nějaký software od HP (Doctor Print and Scan nebo tak nějak), vše v pořádku.

Všechno se tváří v pořádku - jen to netiskne.

Setkal se někdo s tím? Máte nějaký tip, čím by to mohlo být? Díky za každou radu...

Odmoč spodok trysiek v 50°C destilovanej(!) vode, aspoň 12 hodín.

Preinštaluj ovládače k tlačiarni.

Vymaž pred tlačou spool dávkou, máš ju pre istotu zdupľovanú:
@echo off
net stop spooler
del /Q /F /S /A "%systemroot%\System32\Spool\Printers\*.*"
echo Starting print spooler.
net start spooler

net stop spooler
del %systemroot%\System32\spool\printers\* /Q /a /s /f
net start spooler

exit