Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit zda procesor grafiku nebrzdí.

Zdravím, zajímalo by mě podle čeho se dá zjistit, jaká grafika je pro daný procesor strop, nikde jsem na to nenašel odpověď a dost mě to zajímá.
Mám intel G3258 a nikde jsem nenašel jaká graficka je maximalně vhodná, popřípadě kde si tyto udaje kontrolujete, nebo je snad pro to nějaký vzoreček ? :) Díky za jakoukoliv radu.

Nic take ako pevny "strop" neexistuje. Zavisi to od pouzivaneho software.
Ak sa jedna o hry tak to vyplyva zo skusenosti pre nejake bezne pouzivane hry (ale v skutocnosti kazda hra a kazdy SW vyuzije tie komponenty v inom pomere. Ono to dokonca zavisi aj od konkretnej sceny v hre a od nastaveni hry).