Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MB sc 1151

Zdravím,

plánuji upgradovat PC procesorem i5 6500 a nemohu se rozhodnout jakou MB si pořídit.

Proto bych vás poprosil o vaše návrhy. Limit 4000,-

Děkuji Scraco

Pakliže se najdou případy, kdy "Bé šmejd" stojí stejně jako "H", pak nevidím důvod, proč volit "Bé".
Já rvu "Béčka" leda do kancl sestav, "Háčka" do sestav herních a "Zetka" do sestav taktovacích.
Něco k nepochopení?

Ty zas zakládáš sestavy na "Bé" + EVGA + 970. Já to dělám trochu jinak..
Netřeba kvůli tomu jeden na druhého plivat hejty ;-)