Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade na win 10

Zdravím..

upgradoval jsem z WIN 7 na WIN 10.... Běží mi to sotva druhý den, ale neustále řeším jeden problém. Občas mi přestane fungovat spodní lišta windows, nereaguje tlačítko start apod.
Momentálně jsem zapnul počítač (před tím jsem ho klasicky vypnul) a po naběhnutí systému mi spodní lišta zůstala takhle, neukazuje žádné spuštěné programy. Neukazuje třeba ukazatel hlasitosti/jasu apod.
Dá se to nějak jednoduše vyřešit? Čistá instalace se mi nechce dělat, a přechod zpět taky nechci. Budu mít Win10 na mobilu, tak chci využít kompatibility..
Děkuji za případné rady jak to co nejjednodušeji vyřešit

Budu mít Win10 na mobilu

a to bolo dobrovolne rozhodnutie? ::)

tak chci využít kompatibility

jakej? Ja o ziadnej neviem.

Cislo by ti mal zobrat tvoje normalne, alebo to W10 kdesi cosi vygenerovalo. Google ti to najde, ak hladas
http://www.howtogeek.com/224342/how-to-clean-insta ll-windows-10/

When you upgrade a Windows 7 or 8.1 system to Windows 10, the installer confirms that you have a “genuine Windows” system installed and activates your computer for use with Windows 10. Note that you don’t actually get a Windows 10 product key — instead, your computer’s hardware is registered with Microsoft’s servers. When you install Windows 10 on that PC again in the future, it will check in with Microsoft’s servers, confirm it’s installed on a registered PC, and automatically activate itself.

If you don’t take advantage of the upgrade process first, this registration will never happen. There’s no way to enter a Windows 7 or 8.1 key into the Windows 10 installer, nor is there some sort of web form that will give you a Windows 10 key if you provide your Windows 7 or 8.1 key. Sorry — you’ll have to upgrade to Windows 10 before you can perform a clean install.