Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ztratila se wifi karta z PC. Kde ji najít?

Zní to divně. Léta na to abych si z někoho dělal srandu už mám za sebou. Jenže viz nadpis.

HP All in one Touchsmart 7320 s win7 v kanceláři. To je PC, které vypadá jako tlusté LCD.
Win fungují, síť a internet přes kabel jede. Má to také integrovanou wifi, kterou běžně nepoužívám. Aby se to nedohadovalo, ( byly tady nějaké pokusy s wifi AP, ale na účetnictví to nestačilo ), tak jsem ji už dřív v síťových připojeních zakázal. Jedu jen přes kabel. Wifi byla vždy vidět, jen byla zakázaná. Teď tam není vůbec. A ve správci zařízení ji taky nevidím. Tam je jen jedna karta a to ten Realtek na kabel. V setupu jsem nenašel, že by to šlo nějak zakázat nebo povolit.

Bohužel ani tohle ne.
V programech byl i Ralink 802.11n ...
Stáhnul jsem SP54046. Po spuštění instalace to jen problikne, jakoby hw nebyl.
Je možné, že jsem tu wifi nějakým hmatem na klávesnici zakázal? Už tu mám novou klávesnici. Původní tuhle práci nevydržela.
Win jsem nečistil. Občas vysypu koš a smažu cookies. Tenhle PC je na práci a ne na hraní.

Ked to neni ani v spravci, tak to je bud vadne, alebo uplne harwarovo vypnute (napr. cez nejaky vypinac/tlacitko na tej veci, alebo pripadne cez Fn+neco, alebo bios). Ak to ma vyberatelnu baterku tak by som to skusil vypnut z nabijacky a vybrat baterku na minutu. Ak nema tak mozno ma dierku na reset EC (odpoj to pri tom z nabijacky)