Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nic nevidim na LCD - nove sestavene PC

objednal jsem si z netu nove komponenty - amd Athlon 64 X2 3600+, Asus M2N SLI DELUXE, ATI 1950GT PALIT, 2x 1gb DDR2 COrsair, 400W forton + zbytek jsem mel doma plne funkcni..

sestavil jsem vse jak by melo byt, zapnu PC a nenajede me obraz,proste vubec nic nevidim... pls. poradte... diky moc.

Takže: Pokud se po zapnutí PC roztočí větráky na CPU a grafice a PC přesto nechce naběhnout, i když se tváří, že nabíhá, zkus po zapnutí počkat 10 až 15 vteřin a pak PC krátkým stiskem vypínacího tlačítka vypnout. Pokud zareaguje a vypne se, pak je v háji grafika. Pokud se nevypne, zkus podržet vypínací tlačítko delší dobu (5 vteřin). Pokud se vypne, je v háji ramka. Pokud se nevypne ani po dlouhém stisku, je v háji základní deska. Zkus si sehnat někde reprák do PC (nejlépe z toho tvého druhého PC) a zapojit ho do desky, tam kde má být zapojený (je to označené SPEAKER nebo REPRO, to poznáš...), zapni PC a poslechni si písknutí nebo více písknutí... pokud píská, napiš jak píská a kolikrát píská.

mno,mas novou desku,grafiku ale disk zustal stejnej,nemuze to bejt jinyma ovladacema pro desku?mas tam operacni system?mohlo by to najet v nejnizssim rozliseni ale co kdyz se to nedokaze mezi sebou domluvit a nenajede to?co bios.....najede ti?pokud ano ....ve ktere casti najizdeni pocitace ti zhasne monitor?neprocital jsem celou diskusi na toto tema tak se ostatnim omlouvam pokud se to jiz resilo......

Tak já tuto taky řešim, PC mi taky nechce najet. Při zapnutí PC by si měla základovka prošahat ostatní HW, tzn. CD-ROMku, FDD, HDD...Zjistíš to, že se ty HW při zapnutí ozvou (a popř. zozsvítí se diody), to ti PC udělá???

No mně dělá to samé akorát s tím rozdílem že jsem nainstaloval program DriveUp a nabídl mi restart tak jsem to restartoval od té doby mi nereaguje monitor,,rozebral jsem to vyndal baterku od biosu zapojil čekal chvíli už sem to chtěl vypnout a rozjelo se mi to a hurááá obnovil jsem bod obnovení před instalací toho programu projel antyvirem eset5 vyčistil advanced care5 vše plně funkční verze..restartoval pc a problém je tu zase NEREAGUJE MI MONITOR :( nevím už co s tím :( nenajedu ani do biosu nic prostě nevidím :/ HELP PLSSSSS .

proč se montuješ do 5 let starého dotazu, ve kterém se pc ani nerozjel?

ty máš úplně jiný případ: rozjebal jsi systém nesmyslným driveupem, advanced carem a kradeným antyvirem.
do biosu se nemůžeš dostat proto, že ti buď upadl vga konektor, nebo nemáš funkční klávesnici.
- vytáhni disk a přidej do jiného pc,
- zálohuj svoje data z mrtvého systému,
- zruš současný oddíl na mrtvém disku,
- vytvoř volný neformátovaný oddíl pro instalaci systému (16gb xp, 64gb w7),
- za ním druhý ntfs oddíl pro data,
- vrať na něj data,
- vrať disk do tvého pc,
- spusť novou instalaci,
- nainstaluj ovladače od výrobců tvého hw, bez zkriplených driveupů, bez windows update (ms není výrobcem hw).
pokud tam chceš zase doinstalovávat dětinské čističe, můžeš to rovnou formátovat potřetí.

Tak pardon že jsem zasáhl tu do toho dotazu,,je to můj případ,vše jede jen monitor ne..žádný kradený antivir nemám mám placenou licenci eset 5,,,a advanced používám jen kvůli vyčištění dysku nic víc,,,klávesnice je funkční monitor taky vše jede jen se mi nezobrazí obraz prostě to lcd na to nefunguje a mám win7 .posr...o se to až tím upem.momentálně píši z jiného pc.jo a jak se mám dostat do biosu když mi nenaběhne monitor?nic nevidím . :/ Help pls.

ne není to deskou všechno funguje na 100 % vytýhl jsem baterku včera z biosu vyndal vše ,vše zapojil a haluzově po puštěné černé obrazovce po alt+ctrl+delete a rozjel se mi bios nastavil nastavení a rozjel se win,,po práci cca 2hodinách mi nabídla aktualizace winu restart a už to zase nejede :(:(