Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejdou mi vypalovat RWčka

Zdravim přátelé preed nedavnem jsme koupil novej pocitac.
Core 2 duo 6600,2gb ram,320hd,GF7600....mam dve mechaniky.ctecku dvd a cd Plextor PX130A a palirnu s lightscribe LG GSA H12L.Problem mam s tou palirnou a to ten ze mi nejdou vypalovat RW.Ruzne sestavy pocitacu jsem mel uz i drive ale tohle se mi jeste nestalo.Pouzivam Daemon tools ale i pres jeho odinstalovani to nepomohlo.Alcohol nepouzivam a IN cd nemam take nainstalovane.
Zkousel jsem vymazat nebo palit rw medium v programech....

CloneCd 5.3.0.1......pise mi to "mazani bylo neuspesne"
DeepBurner Pro 1.6.0.198......"chyba pri cteni media" "medium nelze smazat"
Nero 7.8.5.0......."pri mazani-"neplatny prikaz" a pri paleni na RW "formatovani disku selhalo..neplatny prikaz...nemohu zacit disk najednou(DAO)"

prosim o jakoukolv radu uz jsme z toho zoufalej diky

zkusil bych jiné médium, ale taky to, že bych na chvíli odpojil toho Plexe. Tvá deska má jen jeden PATA port, tudíž máš obě mechaniky na jedné kšandě a ony se asi (dle mého názoru) nesnesou. Zkus nechat jen LG nastavené jako Master a pak zkus čtení a smazání RWčka.

Upozorňuju, že LG mají s RW médii čas od času poněkud problémy.

Cat i touchwood mají pravdu, teď si vyloženě užívám, když přemazávám
RW, která mi předtím blbla a už jsem myslel, že po 4 letech chcípla.
Prostě nové koště dobře mete (zatím).

Pro sichr si zkontroluj režim UDMA na řadičích.
Jedná se tedy jen o CD-RW, DVD-RW jdou mazat OK?
Klidně zkus nový firmware, našel jsem tenhle:

http://lgodd.lge.com/fwdrv/DVD-WRITER/GSAH12L_VL02. exe

Nepomůže-li, reklamuj.

Edit, přečti si:

http://www.cdrhard.cz/view.php?cisloclanku=20060124 02

Pro sichr, ovladače k desce máš nainstalované?

takze vse vyzkouseno UDMA mam u vseho.
nejde mi ani mazat ani vypalovat na Rwcka.
u nera mi to porad pise "formatovani disku selhalo..neplatny prikaz...nemohu zacit disk najednou(DAO)"

zkousel jsem hodit Lg jako master a PLEXTOR jako slave--stejnej efekt
pak jsem taky hodil LG jako master a PLEXTOR odpojil a stejne to nejde

asi to vypada fakt ze to dam do reklamacky