Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejdou mi vypalovat RWčka

Zdravim přátelé preed nedavnem jsme koupil novej pocitac.
Core 2 duo 6600,2gb ram,320hd,GF7600....mam dve mechaniky.ctecku dvd a cd Plextor PX130A a palirnu s lightscribe LG GSA H12L.Problem mam s tou palirnou a to ten ze mi nejdou vypalovat RW.Ruzne sestavy pocitacu jsem mel uz i drive ale tohle se mi jeste nestalo.Pouzivam Daemon tools ale i pres jeho odinstalovani to nepomohlo.Alcohol nepouzivam a IN cd nemam take nainstalovane.
Zkousel jsem vymazat nebo palit rw medium v programech....

CloneCd 5.3.0.1......pise mi to "mazani bylo neuspesne"
DeepBurner Pro 1.6.0.198......"chyba pri cteni media" "medium nelze smazat"
Nero 7.8.5.0......."pri mazani-"neplatny prikaz" a pri paleni na RW "formatovani disku selhalo..neplatny prikaz...nemohu zacit disk najednou(DAO)"

prosim o jakoukolv radu uz jsme z toho zoufalej diky

takze vse vyzkouseno UDMA mam u vseho.
nejde mi ani mazat ani vypalovat na Rwcka.
u nera mi to porad pise "formatovani disku selhalo..neplatny prikaz...nemohu zacit disk najednou(DAO)"

zkousel jsem hodit Lg jako master a PLEXTOR jako slave--stejnej efekt
pak jsem taky hodil LG jako master a PLEXTOR odpojil a stejne to nejde

asi to vypada fakt ze to dam do reklamacky