Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí notebooku velmi stmavne obrazovka

Zdravím, predvčerom som si nainštaloval windows 10. Všetko išlo dobre vypal som ho a dneska zapal, zapinal sa dobre, windows logo ukazalo normalne alo vzdy, potom ked ma nabehnut plocha tak obrazovka extremne stmavneale z dobreho uhla je trošičku vidieť plocha ale veľmi malo. Ked ho zapinam windows logo sa stale ukazuje normalne len plocha vzdy stmavne. Neviete co stym ?

Mam ho napojeny stale na nabijacke. A k ovladacom, ako by som to mohol spravit ? Obrazovka je takmer cierna neda sa na nic kliknut nevidim skoro nic, chcel som to skusit v nuzovom rezime ale neviem alo na to vo w10