Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM na maximum

Jak zvýšit pamět RAM na maximum mam 256 Mb]:)]:( a chci VÍC parametry PC:
Microsoft WINDOWS XP
Verze 2002
Service Pack 2
AMD Sempron (tm) Processor
2800+
1.61 Ghz 256 RAM
Rozšíření fyzické adresy
Pls ... Poraďte
:!::?::!:

...ale s těmi novými WD2500AAKS už to bohužel nejde.

Protože ty závity na šroubech u nových disků mají jiné stoupání. Hama ale začala vyrábět šroubováky s možností automaticky regulovat počet otáček včetně digitálního převodníku potřebných otočení šroubů.
U nás se to neprodává, ale viděl jsem ho na eBay asi za 8 dolarů. K tomu je ale nutno připočítat poštovné, takže to vyjde celkem cca na 500,- Kč.

ja zase na ebay videl ze nejakej borec z texasu prodaval sroubovaky s magnetickým nizkorezonančním hrotem.Prej ta presnost otaceni se da pocitat na tisiciny a proto ten vysledny efekt je velice presny a tudiz i ucinny.
Psal ze takhle zvysil kapacitu u nekolika desitek hardisků.Většinou o 200 a více procent.

-everest by ti mohl zjistit typ paměti co používáš
-nebo se podíváš do brožurky co jsi dostal k základní desce
-nebo si najdeš svoji desku na netu (třeba u výrobce nebo nějakého obchodníka), tam by to mohlo být stručněji
-nebo vypneš pc, vytáhneš ramku a zajdeš se s ní do obchodu zeptat co by stál 1gb typ. a vem taťuldu sebou, ať ví kolik má našetřit.