Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM na maximum

Jak zvýšit pamět RAM na maximum mam 256 Mb]:)]:( a chci VÍC parametry PC:
Microsoft WINDOWS XP
Verze 2002
Service Pack 2
AMD Sempron (tm) Processor
2800+
1.61 Ghz 256 RAM
Rozšíření fyzické adresy
Pls ... Poraďte
:!::?::!:

-everest by ti mohl zjistit typ paměti co používáš
-nebo se podíváš do brožurky co jsi dostal k základní desce
-nebo si najdeš svoji desku na netu (třeba u výrobce nebo nějakého obchodníka), tam by to mohlo být stručněji
-nebo vypneš pc, vytáhneš ramku a zajdeš se s ní do obchodu zeptat co by stál 1gb typ. a vem taťuldu sebou, ať ví kolik má našetřit.