Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porada při sestavování PC

Zdravím všechny,

poprvé v životě si skládám PC (herní) a rád bych potřeboval poradit od odborníků, kteří se prý vyskytují na této stránce ( která mi byla doporučena).

Zde přikládám sestavu : http://www.czc.cz/152568,150143,110330,74749,16596 0,133910,62389,164759,21744,178809/kody

Problémem je, že nepoznám jestli všechno narvu do bedny a taky jestli mi všechno bude pasovat do základní desky.
Všem moc děkuji za odpovědi.

S pozdravem,

Master59

2. Ten napájecí kabel mi to nabídlo samo, takže jsem nějak předpokládal, že tam asi není.
3. OS už jsem zakoupil a leží mi doma už nějaký ten pátek.
4. Všichni mi právě doporučovali tuhle, že si můžu kdykoli koupit lepší, že do začátku bude stačit.

Momentálně jsem tam přidal pár věcí a vyměnil základní desku. Tak jestli by jste se podíval ještě :)
http://www.czc.cz/152568,150143,110330,74749,16596 0,133910,164759,21744,141073,130607,161089/kody

Déle jsem to promýšlel a dám na Vás (popř.reklamovat můžu 3 roky :) ) "Fofrdisk" jak kolega uvedl jsem tedy vyhodil a vyměnil jsem tam ten procesor a grafiku(SSD se dá kdykoli dokoupit, dle potřeby, že jo:) ).

Momentálně to vypadá takto: http://www.czc.cz/150143,110330,74749,133910,21744 ,141073,130607,161089,152569,182605/kody

Čekám jen na Váš souhlas, že všechno sedí a kupuji :)

Moc Vám děkuji za rady a pomoc při vybírání.

S Pozdravem,

Master59

s měsíčními přestávkami, počítač došel a fungoval 2 dny, pak odešla grafika, pak deska, opět deska, pak nešel spustit, a při posledním převzetí pc jej poslali v kabici, do které by ses bál dát kočku. Z půl roku jsem ho měl doma možná 14 dní. Za mě rozhodně ne.
Na diskuzi přímo na czc stránkách je taky víc než dost varování, proč ne...

to je problém CZC, ne že ne... že nemají vlastní servis a posílají to bůh ví kam je jejich problém, technik tam taky není nic moc, ale na všechno mají měsíc... a toho do posledního využívají. Byl jsi na stránkách , které jsem přidal? Jen se podívej, kolik je tam spokojených...

Bože. CZC není výrobce! Čemu by byl prodejci servis? Servis si zajišťuje výrobce snad ne?! Nakupuje od výrobce (dodavatele) a prodává spotřebiteli. Je jen "mezičlánek"...

A jen tak mimochodem. Chceš něco říct? Počet spokojených x nespokojených zákazníků je strašný nepoměr ve výhodu těch spokojených. Samozřejmě, že se ozve ten, co má problém. Ale proč by tam psal někdo, kdo neměl žádný problém? No?

Oni mají prostě ze zákona měsíc a je jen na nich, jak s tou lhůtou naloží. To je prostě zákon a oni si v tomto rozmezí mohou určit, kdy to vyřeší.

Ono to taky není tak jednoduché, jak si myslíš. Opravdu si myslíš, že si mohou jen tak vzít jiný kus ze skladu a jen tak ti to poslat? Rozhodně ne. Ten špatný komponent se musí poslat do servisu, kde oni určí, zda je to akceptovatelná vada. To by tam jinak lidi posílali to, co si sami rozbijou, pak by to odeslali do CZC, oni by poslali ihned nový kus a pak zjistili, že udělali blbost? Že na to ten člověk neměl nárok? Takhle to asi vidíš. Otevři oči...

Jinak jak bylo řečeno. Ozve se nespokojený, ale spokojených zákazníků se ozve jen zlomek.

musíš poslat celý PC, protože tvrdí, že musí zjistit, kde je chyba. Když karta vykazuje artefakty, je nasnadě, že je vadná, co na tom chceš zkoumat. Že využijí reklamční dobu, ne oni ji zneužijí, čekáš měsíc i ten podělanej email přijde v poslední možný den

to ano, tady souhlasím, jakmile objednáváš a platíš, je vše v pořádku, ale jakmile se něco podrbe, CZC si tě vychutná (viz diskuze) na všechno mají měsíc, na blbou výměnu, čekáš měsíc. Informace ohledně reklamace žádný, přiblblej automat, kde čekáč jako osel. Mailová komunikace jen s automatem.Jen se podívej, kolik lidí je naštvanejch... a pak viděj ty lidičky v jejich reklamě, jak se usmívají a tvrdí že rozumí nám i elektronice... leda kulový. Jak dostanou zaplaceno, už jsi jen obtěžující hmyz. Zábavný jsou i stránky na D-testu. A to není drbárna, ale solidní rádce při potížích...

www.vasestiznosti.cz

Jen chci upozornit:
Koupím sestavené PC, do 14.-ti dnů nejde, vrátím a nikdo nemusí nic posuzovat. Je to zákonný důvod.
Poslal jsem tam poslední den (14.-tý) telefon. Trochu se cukali, ale platilo poštovní datum - vrátili peníze.
Jeden z důvodů proč koupit hotovku!