Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno najíždění programů

Hoj lidi, mohl by někdo poradit? Příbuznej se mně ptal jestli se dá nějak ovlivnit, bez použití dalšího softu, co za program bude po zapnutí PC najíždět jako první a jestli se dá ovlivnit pořadí v jakém budou najíždět. Po pravdě jsem si nebyl jistý:-[ tím co mu poradit, řekl jsem mu at si nahází to, co chce spouštět při zapnutí, do Start-všechny programy-po spuštění.
Má někdo v záloze něco dalšího?

Pořadí v "Po spuštění" je dáno, jak to po sobě Widle v tomto adresáři najdou. Zkus všechno vykopírovat pryč, složku vymazat (nejlépe pod jiným uživatelem zcela smazat a založit znova) a pak tam kopírovat jedno po druhém, v pořadí, jak se to má spouštět. Když budeš mít štěstí, bude se to spouštět v tomto pořadí.

ano okopiruj si vlastnosti zastupce
neco jako
c:\ahoj\ahoj.exe
"d:\nazdar smezerou\nazdar.exe" -p -a -r -a -m -e -t -r
apod.
vytvor si textovy dokument nakopiruj to tam a uloz jako neco.bat

dam ti priklad:

%systemroot%\system32\defrag c:
%systemroot%\system32\defrag d:
%systemroot%\system32\defrag e:
%systemroot%\system32\defrag f:

tohle kdyz ulozis jako bat zdefragmentuje ti to disky c-f na jeden klik - vids ze se 4x vola soubor s jinym parametrem

pokud budes chtit aby,jelikoz on ceka nez se ukonci prvni instance,se spustilo vse najednou udelej si bat treba:

start %systemroot%\regedit.exe
start %systemroot%\notepad

s tim ze:
jede se sestupne prvne prvni pak druhy ..
pokud je v ceste mezera (c:\muj adresar\a.exe) musi to byt v "" - "c:\muj adresar\a.exe" mezera a parametr jesli bude vyzadovat
muzes pouzit absolutni i relativni cesty
%systemroot%\notepad
c:\windows\notepad.exe
notep ad
je jedno a to same

mimochodem ted jsem si toho vsiml kerio najizdi jako sluzba to nemusis davat po spousteni-
start
spustit
services.msc
najit kerio
vlastnosti
automaticky
----
servisy najizdeji jako prvni , po spusteni az naposled
pokud jsou sluzby v najizdeni vagni muze byt bud problem v ovladacich,nevhodne konfiguraci nebo je proste spustena kazda bejkovina - ja mam polovinu na rucne ci zakazano - co nepotrebuju to nespoustim