Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avast a restart pc

Mám takový "problém", který spočívá v tom, že mi najednou vyskočí tabulky Avastu(home)a, že prý Avast potřebuje restartovat můj OS. Dřív se mi to nestávalo. Za tenhle výkend už dvakrát. Je chyba v Avastu, nebo co by tohle mohlo vyvolávat??? Děkuju za všechny odpovědi.

Něco se aktualizovalo a potřebuje to restart? Co všechno to píše v té "tabulce"?
Tohle je info přímo z jejich stránek:

Restartovat je nutné pouze u programové aktualizace; u virové databáze se restart nevyžaduje. Bez restartování upgradovat z technických důvodů nelze. Ale nemusíte samozřejmě restartovat okamžitě po aktualizaci, ale až v momentě, kdy se to hodí vám. V nastavení avastu můžete i vypnout, aby se vám okno s požadavkem na restart zobrazovalo. Každopádně do restartu budete používat starou verzi programu.

index.php