Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava displaye

Ahoj,
dneska sem nešťastnou náhodou rozbil asi display. No spíš jenom to sklo, kterým je pokrytej. Je to u MP4 KF111. Nevím jestli tady s tím máte zkušenosti nebo někdo vlastníte tuto MP4, ale myslíte, že to půjde opravit? Díky

A kde to ma display, aky display?
Je vsetko na displayi zobrazovane tak ako ma byt? Ak ano tak to asi len nechat tak, ak display nezobrazuje tak ako predtym tak je nutne vymenit display ak to vobec niekto robi (display musi byt presne pre ten typ takze jedine kontaktovat servis danej znacky ak vobec existuje, ptz u takychto veci nova vec moze byt lacnejsia ako akakolvek oprava tak servis casto ani neexistuje).

Jestli to chapu dobre, tak je to hudebni prehravac a jestli google nelze, stoji novy od cca dvou litru. V zivote jsem o tehle znacce neslysel a ani jsem v google nenasel nic o nejakem servisu pro tuto "znacku". Trochu se obavam, ze pokud se ti podari najit servis, co to spravi, bude oprava stat vic nez polovinu ceny noveho pristroje:-(
Co manual? Neni tam nejaky servis uvedeny? Stalo za to by jim zavolat a zeptat se. Aspon jestli by poslali ten nahradni dil, zvladnes ho vymenit sam, nebo reknes nejakemu kamosovi...