Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava displaye

Ahoj,
dneska sem nešťastnou náhodou rozbil asi display. No spíš jenom to sklo, kterým je pokrytej. Je to u MP4 KF111. Nevím jestli tady s tím máte zkušenosti nebo někdo vlastníte tuto MP4, ale myslíte, že to půjde opravit? Díky

Jestli to chapu dobre, tak je to hudebni prehravac a jestli google nelze, stoji novy od cca dvou litru. V zivote jsem o tehle znacce neslysel a ani jsem v google nenasel nic o nejakem servisu pro tuto "znacku". Trochu se obavam, ze pokud se ti podari najit servis, co to spravi, bude oprava stat vic nez polovinu ceny noveho pristroje:-(
Co manual? Neni tam nejaky servis uvedeny? Stalo za to by jim zavolat a zeptat se. Aspon jestli by poslali ten nahradni dil, zvladnes ho vymenit sam, nebo reknes nejakemu kamosovi...