Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chlazení PC

Chtěl bych se zeptat jestli ta skřín http://www.czc.cz/nzxt-source-340-cerna/162965/pro dukt by uchladilo můj procesor a grafiku
AMD fx 8320 nataktované z 3,5 na 4,0Ghz (vodní chlazení mám) přemýšlim o lepším
AMD Sapphire R9 290 Vapor-X Tri-X
teďka co mam za case kdyz si zapnu nějakou naročnější hru strašně to topí jak na vodním chlazení tak na grafice procesor kolem 65-75 a grafika totež při hraní naročnějších her chtěl bych se teda zeptat jestli by tadle caseska pomohla mít lepší proud vzduchu aby se grafika držela při nejlepším těch 60-70 stupňích a procesor 50-60 max (při hraní) moje case teďka index.php
Děkuji za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

tož na todle odvahu némám ale skusím vyleštit procesor a potom znova nanést vodivou pastu možná pomůže ale stejně do tý bedny asi půjdu nestojí moc a vypadá kvalitně :) hodně lidí si ji chválí tož ja tu jsem spíš od toho jestli mi to z optimalizuje teplotu k prijatelný