Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení tabletu s PC

Dobrý den,koupila jsem své 10-ti leté dceři tablet My Audio Power SD http://www.edigital.cz/wifi-tablet/myaudio-power-s d-7-tablet-%28android%29-p460163.html?gclid=Cj0KEQ iAzO6zBRC25Ju1idGJiZkBEiQAP3Sf6Pq8rO1aaXY6yL2_vaPC ODAH-H2IqjYgdkbDkqKEJkoaAqoo8P8HAQ.
Jelikož máme internet bez modemu,nemáme wifi, tudíž řešíme problém propojení tabletu s pc. Když je propojíme usb kabelem,nic se neděje. Je mi jasné,že to bude chtít asi nějaké ovladače, nebo něco podobného,ale nevím kde je stáhnout. Po propojení mi automaticky nic nenaskočí,snad jen že to hledá disk či co. Jsem totální antitalent na tyto věci,takže jsem zklamaná i za dceru,protože teď s tabletem bez wifi nic neuděláme a já po Vánocích budu muset vyřídit modem. Tak jsem chtěla poprosit nevíte,jak to udělat aby mohla na internet bez wifi? Děkuji.

No tady nejde ani tak o modem, kdy asi nejde o připojení k pc, ale o snahu se dostat na net. Beru verzi, že internet máte a máte tablet - obojí se propojit dá i bez wifi a modemu. Na připojení s pc zapomente, to s tím nemá nic společného.
Předpokládám, že tablet byl pořízen k vánocům - tedy je nový. Pak k tabletu byl zajisté kablik s koncovkami z micro usb do usb (1) - cosi takového http://ecx.images-amazon.com/images/I/71QGa1J%2Beg L._SL1500_.jpg. Ale ten vám v tomto případě k ničemu není, protože potřebujete tento typ http://img.dxcdn.com/productimages/sku_162930_2.jp g. A druhá věc, co je nutné, tak usb-ethernet adapter (2) - cosi takového http://www.tech-faq.com/wp-content/uploads/USB-to- Ethernet-Adapter.jpg.
No a ted už jen vytáhnout internetový kabel z pc a zastrčit do toho adapteru (2), potom ten adapter do kabelu (1) a kabel do tabletu. Mám to také tak zapojeno, jen to má 2 úskalí:
a) ne každý usb-ethernet adapter je vhodný!!! Doporučuji tuten usb-lan-adapter - půjde 100% na každém zařízení - mluvím ze zkušenosti. No a
b) v tabletu bude nutno nastavit stejnou IP adresu jako v pc, se kterým ted chodíte na net.

Kdysi jsem měl stejný problém a tímto způsobem jsem to vyřešil - a vše funguje bez potíží. 8-)