Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvýšení pracovní paměťi

v PC mám instalované paměti 128MB PC133 SDRAM a 256MB PC133 SDRAM.Do třetího volného slotu bych chtěl instalovat ještě jednu paměť 512MB nebo 1G.Základní deska je i815E-
W83627-6A69RFGEC-00 software WINDOVS-XP Profesional SP2.Výrobce pamětí nevím,nechce se mě
otevírat PC skříň.Může mě někdo poradit jestli to půjde a popřípadě dát radu od jakého výrobce paměti koupi (rozumná kvalita,dobrá cena)
Za radu děkuji předem.

Díky za rady.Jsem jenom průměrný uživatel PC,v normální elektronice se docela vyznám ale
v PC zas až tolik ne.Sestavu PC jsem si nechal postavit před čtyřmi roky u odborníků,na používání drobných kancelářských programů a stahování hudby atd.takže k PC nemám žádný podrobnější popis jednotlivých komponentů.Proto se omlouvám za nedostatečné informace.
Já teda vyhodím tu Ramku 128MB a dám tam 256RAM,protože Windows XP vyžadují pro správný chod RAM min.512MB.