Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně se zobrazují www stránky

ahojda...mám problem z netem...nějak mi tewd blbnul pc,tak jsem musela odinstalovat windows live messeger..
no a všechny stránky netu jakoby stratili grafiku.taková ta barevná označení atd....třeba na cemtrumu mám modre centrum,ale jinak veškerá grafika je v čudu.
na stránce www.fewnix-nest.com je uvod celý šedo černý,ale já ho mám sněhově bílý i ta fora.

nevíte co s tím?
Změna předmětu, původně: nevím co a tím (karel)

takhle,ani nevim jak se zeptat,jsem z toho zoufala...jsem to vše zkusila,ale nic se neděje.
internet mám od upc,ale tam chyba není,jinak mám prohlížeče explorera 6 a mozzilu firefox,ale to nevím co je zač.někdo mi řikal o nějake záloze systemu windows,kterou si tvoří sám a že tam by to snad šlo vrátit nebo co.

Tak v prvom rade treba napisat co pouzivas na prehliadanie internetu. Internet explorer (take modre "e") alebo FF (taka cervena liska) alebo nieco ine.
Za dalsie je treba skusit najprv vymazat docasne subory (ak pouzivas IE tak pravy klik na modre "e", vlastnosti, docasne subory - stlacit "vymazat docasne subory", zaskrtnut "ano vsetky" a potvrdit). A az sa ti nacita nejaka stranka skus stlacit reload (take dve zakrutene sipky hore, alebo Ctrl-F5).

P.S. a este v pravy klik na plochu - vlastnosti, na poslednej karte mas nastavenie rozlisenia a farebnej hlbky, rozlisenie nechaj tak, farebnu hlbku skontroluj ze je na "24bit" alebo "32bit" alebo "True colour" alebo "16mil. farieb".

modre E s nápisem IEXPLORE.EXE
typ souboru:aplikace
popis:internet explorer
umístení:C:\Program Files\Internet Explorer
velikost:91,0 kB (93 184 bajtů)
velikost na disku:92,0 kB (94 208 bajtů)
vytvořeno:4. prosince 2006, 12:37:05
změněno:8. prosince 2006, 20:46:56
otevřeno:23. dubna 2007, 20:10:04
atributy:jen pro čtení,skrytý a okenko upřesnit.

OMG nie na iexplore.exe ale na ploche na modre E. Ak nemas na ploche modre E tak chod do ovladacie panely - moznosti internetu, alebo v spustenom IE chod z menu do nastaveni.
Alebo vies co zabudni na to, lebo toto ani do rana neurobis, ak to robi v oboch prehliadacoch tak je problem inde - ako som uz pisal vyssie, problem je v ovladacoch grafiky alebo mas blbo nastavene farby, pravy klik na plochu - vlastnosti a tam treba vsetko spravne nastavit prip. preinstalovat ovladace grafiky.
P.S: a najprv skusit restart PC.

restartovala jsem ho 4x.
ovladace jsou v pohode,barvy take.barvy PC jsou uplne krásne o.k,ale vse co se tyce internetu je proste bez grafiky...treba na centrum...logo centrum je modre,ale ty ramecky zmizeli,pismena jsou modra a fialova,grafika ramu,potvrzeni jsou pryc.a kdyz nastavim centrum na černe pozadí,utvori se mi pozadí pouze jen za logem cetrum,jinde ne.
v media plaerovy je grafika v pohode až na cudliky kde je play,stop,pause a dopredu dozadu.

no,než se to stalo,začala mi nesmyslna tabulka blikat na obrazovce o windows live messenger.tak jsem ho odinstalovala,pak se samy zpřeházeli kony v tento počítač.mám screeny,ty by možná pomohli,jestli je chce někdo pro představu vidět.

to je to...to já právě nevím....ani nevím zda jsem se v tom hrabala,a už vubec kde to najdu.u toho centrumu tam se to dá i přežít,ale u toho fenixe,tam je pozadí černé z rudými ptáky.fora jsou tame černá,ale ne,já je musím mít prostě bíle.a jestli si všimneš,tak lišta mozzili se sama změnila,já měla uplně jiný skin.

FF používám děsně málo, takže se v něm moc nevyznám. Podle mě to se skinem nic nemá. Ale ještě mě napadlo, jestli tam nemáš něco jako zobrazit-styl stránky-bez stylu.
Tam se ti evidentně nezobrazuje pouze pozadí. To je jako když se tiskne HTML soubor, tak se také netiskne pozadí. nemůže tam být i něco jako "zobrazení jako při tisku"?

Na imageskack je to ten druhý řádek [Thumbnail for forums (1)] a udělá se tu náhled, který je "klikací".

[http://img206.imageshack.us/img206/3659/obrqf9.th.g if]

ok, problem so stylami nebude, nepredpokladam ze by to bolo zmrvene v oboch prehliadacoch. s grafikou tiez problem nevidim neblblo by to len vo webovych prehliadacoch. problem vidim v tom, ze oba prehliadace pouzivaju spolocnu dll, ktora zabezpecuje vykreslovanie. ak sa niekomu chce, tak pomocou programu Process Explorer od sysinternals(teraz uz Microsoft) zistite, ktore dll ohladne vykreslovania su shareovane. teraz dotaz na autora problemu: spust cez start->%SystemRoot%\system32\compmgmt.msc /s a napis ci nemas neico podivne v menu systemove nastroje->zobrazovac udalosti. zaujimaju ma hlavne aplikacie a system, popripade internet explorer. hlavne tie so zltym vykricnikom(warningy) alebo tie s cervenym kruzkom a bielym krizikom(errory). popripade urob screen a hod to na www.imageshack.us a potom sem.

rad by som si pozrel screen z toho vypisu, ale ok, verim ti. takze ja by som teraz hladal, ktore dll sharuje firefox a internet explorer, ale to sa mi uz nechce, dam sancu ostanym. mozno by bolo najlahsie vlozit instalacne CD a obnovit win cez recovery console. btw., skus len kvoli pokusu nahodit operu, predpokladam ze ta ti pojde bez problemov, lebo na vykreslovanie pouziva vlastne dll, nie systemove.

pretoze ff zdiela s internet exploerom niektore systemove kniznice na vykreslovanie objektov a opera si vsetko vykresluje sama, nepouziva nato systemove kniznice. ale to uz sa opakujem. nemam vazne teraz cas to zistovat ktore to su, ale da sa to zistit pomocou programu Process explorer alebo programom Process viewer, ale to budes potrebovat pomoc niekohu tu z poradne nech ti to zisti, ja vazne nemam cas. v tvojom pripade bude najlepsie pouzit recovery console na obnovenie systemu, kde sa ti patricne systemove dll prepisu originalnymi, najskor budu niektore porusene a mozno nie len tie na vykreslovanie objektov. ale to uz sa tiez opakujem. :-)