Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně se zobrazují www stránky

ahojda...mám problem z netem...nějak mi tewd blbnul pc,tak jsem musela odinstalovat windows live messeger..
no a všechny stránky netu jakoby stratili grafiku.taková ta barevná označení atd....třeba na cemtrumu mám modre centrum,ale jinak veškerá grafika je v čudu.
na stránce www.fewnix-nest.com je uvod celý šedo černý,ale já ho mám sněhově bílý i ta fora.

nevíte co s tím?
Změna předmětu, původně: nevím co a tím (karel)

ok, problem so stylami nebude, nepredpokladam ze by to bolo zmrvene v oboch prehliadacoch. s grafikou tiez problem nevidim neblblo by to len vo webovych prehliadacoch. problem vidim v tom, ze oba prehliadace pouzivaju spolocnu dll, ktora zabezpecuje vykreslovanie. ak sa niekomu chce, tak pomocou programu Process Explorer od sysinternals(teraz uz Microsoft) zistite, ktore dll ohladne vykreslovania su shareovane. teraz dotaz na autora problemu: spust cez start->%SystemRoot%\system32\compmgmt.msc /s a napis ci nemas neico podivne v menu systemove nastroje->zobrazovac udalosti. zaujimaju ma hlavne aplikacie a system, popripade internet explorer. hlavne tie so zltym vykricnikom(warningy) alebo tie s cervenym kruzkom a bielym krizikom(errory). popripade urob screen a hod to na www.imageshack.us a potom sem.

rad by som si pozrel screen z toho vypisu, ale ok, verim ti. takze ja by som teraz hladal, ktore dll sharuje firefox a internet explorer, ale to sa mi uz nechce, dam sancu ostanym. mozno by bolo najlahsie vlozit instalacne CD a obnovit win cez recovery console. btw., skus len kvoli pokusu nahodit operu, predpokladam ze ta ti pojde bez problemov, lebo na vykreslovanie pouziva vlastne dll, nie systemove.

pretoze ff zdiela s internet exploerom niektore systemove kniznice na vykreslovanie objektov a opera si vsetko vykresluje sama, nepouziva nato systemove kniznice. ale to uz sa opakujem. nemam vazne teraz cas to zistovat ktore to su, ale da sa to zistit pomocou programu Process explorer alebo programom Process viewer, ale to budes potrebovat pomoc niekohu tu z poradne nech ti to zisti, ja vazne nemam cas. v tvojom pripade bude najlepsie pouzit recovery console na obnovenie systemu, kde sa ti patricne systemove dll prepisu originalnymi, najskor budu niektore porusene a mozno nie len tie na vykreslovanie objektov. ale to uz sa tiez opakujem. :-)