Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem při spouštění OS

Zdravím, právě jsem si sestavil pc s HDD kde jsem si předinstaloval windows, jelikož jsem v předešlém pc měl dva disky, na obou byl windows a chtěl jsem si předělat důležité soubory, teď mi nejde načíst OS, vždy mi na chviličku ukáže "spouštění windows .." modrá obrazovka blikne a restart, díval sem se na spoustu forum a myslím že je problém že na disku je nastavený windows na D: místo C:, neví někdo co s tím ? Děkuji moc. Prosím, žádné formátování a přeinstalace, mám tam důležité soubory a další disk na zalohu a reinstalaci nemám.

myslím že je problém že na disku je nastavený windows na D:

tak určitě.
nepíšeš verzi windows, jak jsi měl uspořádaná média při instalaci, na jakém oddílu skončil přeinstalovaný systém, co je to za verzi win. od visty je totiž systém vždy na c:

žádné formátování a přeinstalace, mám tam důležité soubory a další disk ... nemám.

pokud chceš tvrdit, že teď máš windows na 3 discích/oddílech, tak se prober.
screen ze správy disků umí třeba boot cd hirens.

HDD s predinštalovaným windowsom sa nedá vložiť do novo zostaveného počítača a očakávať, že bude fungovať - NEBUDE ! Inštalácia windows musí byť vykonaná s hardvérom na ktorom bude tento systém pracovať.

Takže:
- dôležité súbory si presuň na druhý oddiel (D:)
- preformátuj oddiel C:
- vložiť HDD do novo zostaveného počítača
- nainštaluj systém na disk C:\Windows

Založ instalační médium se shodným systémem,nech nabootovat a místo instalace pak vyber možnost "opravit tento počítač" tam vyber v menu problém se spouštěním" a mělo by to opravit bootování(spouštění) nainstalovaných OS.