Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Dvakrát pípne při startu

Zdravím, mám menší problém co se týče zapínaní PC, při startu pípne dvakrát a nespustí se vůbec pouze CPU FAN a ostatní větráky, CMOS Reset jsem udělal a nepomohlo, MEMTEST na své RAMky jsem taktéž udělal a vše dopadlo v pořádku žádné chyby to nenašlo, mám Award BIOS Phoenix dále RAMky 1GB Kingston DDR2 + 1GB Kingston DDR2 + 512MB DDR2 NANYA + 512MB DDR2 NANYA, Integrovaná Grafika značky ATI Radeon X1200 Series, Procesor je AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ 2.1GHz zkoušel jsem Zdroj který má o něco málo více Wattu a stále to můj problém nevyřešilo, koukal jsem jestli není nějaká tzv. BATERKA nafoukla a žádná není z mého pohledu, takže opravdu nevím čím by to mohlo být, osobě která by věděla v tomto problému poradit bych byl moc vděčný a předem Děkují za případné rady.
Lock, jednou stačí. (karel)

Počítač před nějakou dobou fungoval bez problému, posléze tam byl jeden takový menší problém, že jakmile jsem PC spustil tak hned při načítaní Windows obrázku/loga jsem musel zmačknout CTRL + ALT + DELETE aby se to "restartovalo" jakmile jsem tak neučinil tak PC naběhnul ale obrazovka byla stále černá musel jsem ho natvrdo vypnout a znova zapnout nebo zmačknout při tom obrázku/logu CTRL + ALT + DELETE poté naběhlo vše v pořádku, jenom že dnes už je to tak že jakmile spustím PC tak pípne dvakrát a obrazovka, klávesnice, myš a vše ostatní nereagují pouze CPU větrák a větráky od CASE se točí, díval jsem se jestli to nejde nějak opravit a vůbec co je to za problém tak mi to našlo že je to chyba obvodů detekce parity víc jsem nenašel ohledně fixnuti toho problému.

(AwardBIOS) Jakmile dám do PC pouze jednu RAM paměť tak bez problému naběhne ale po nějaké době se sám od sebe vypne, jakmile tam dám dvě RAM pamětí tak se spustí ale po cca 5 minutách se taktéž sám od sebe vypne, u třech RAM pamětí se zapne ale posléze hned vypne, u čtyř RAM pamětí se vůbec nezapne pípne dvakrát a nic nereaguje monitor je stále černý bez sebemenší změny, klávesnice a myš taktéž nereaguje, pouze se točí větráky a nic jiného než natvrdo vypnout nezbývá.