Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ponechanie mailu na servri urcitu dobu

Predpokladam, ze to nie je ziadna standardna sucast postovych protokolov, cize klient len stiahne postu a zapamata si, ze napr. za 60 dni by ju mal zmazat. Problem je, ze oe to tak nespravil a postu zmazal hned u jednej znamej a neviem kde mam zacat hladat chybu. Pouziva niekto tuto funkciu?
xp (sp1), oe (verziu uz neviem ale ten co je integrovany defaultne)
hm teraz ma napadlo...zeby to fungovalo len pod imap a pod pop3 nie;o)?

OE používám denně už kolik let a žádné problémy nemám. Napadají mě chybové stavy jako:
1) Něčím poškozeny soubory s poštou a OE tedy vytvoří default složky znova, ale samozřejmě prázdné
2) Ruční změna úložiště zpráv (v novém úložišti samozřejmě žádné zprávy nejsou - vytvoří se zase defaultní složky
a ještě otázka:
3) Co přesně jí zmizelo? Jen něco nebo všechno? Příspěvky z konferencí? Doručená pošta? atd.
4) A samozřejmě prozkoumat nastavení Nástroje - Účty - Vlastnosti - Upřesnit - Doručování
(Pokud jsem tvou otázku špatně pochopila, tak se omlouvám)