Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SUMA v Excelu

Prosím o radu. V OpenOffisech je vedle tlačítka FUNKCE tlačítko SUMA. Jde to zařídit aby bylo i v MS Excelu 2002? Dík za rady.:-)

Nástroje - Vlastní
tam vyhledáš příslušnou ikonu, uchopíš myší a přesuneš (či spíše okopíruješ) na požadované místo (nebo naopak odsuneš nežádoucí ikonu mimo panel - tím ji smažeš, nebo ji můžeš přemístit na jiné místo v panelu).