Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem new pc je okey?

Ahoj chtěl jsem se zeptat jak otestuju svoji sestavu jestli funguje tak jak ma, protoze mam pc za 40 000 kc. A nezda se mi ze by byl nejaky extra vykony.mam gtx 980 i7 6700 3.4 ghz procak a 8gb ram

V PRVOM rade musi byt to PC/Komponenty spravne zapojene do seba.
V DRUHOM rade po nainstalovani Windowsu musia byt spravne nainstalovane vsetky ovladace na tvoj Hardware.
Ak su dodrzane tieto dva postupy tak by malo vsetko slapat ako ma. Ak mas dojem ze pri neakej hre alebo programu to nejde plynulo tak sa obrat na tych co ti to skladaly a instalovaly. Lebo z tvojho stručneho popisu sa neda vycitat nic cim by sme ti tu mohly poradit.