Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze přehrát prezentaci svcd

vytvořil jsem si prezentaci fotek s doprovodem hudby (mp3) a pokaždé, když dám spustit to vyhodí hlášku (viz níže). V čem je problém? Nevim co vás bude všechno zajímat, tak se případně ptejte. Jinak OS-XP pro SP2,
[http://img341.imageshack.us/img341/5986/screennerop i4.png]

Mockrát děkuji;-)

svcd je formát, který může mít startovní menu, a video soubory s nějakým datovým tokem.
tuším neumí indexování - asi v tom nejde přeskakovat.

když tvrdíš že umí i samostatně hudbu a fotky, asi's to někde vyčet a zadělal si na problém. držím ti palce v řešení, a mezitím se přikláním přejít na cd nebo dvd.

Tohle (hlasku) u ruznych lidi obcas vidavam a obvykle to byva dusledek naboreneho SW, kodeku, driveru ci woken. Vetsinou v souvislosti s vejrem (ci rootkitem). Jednou jsem to poresil reinstalaci service packu + nejdulezitejsich patchu (dik, Tanku ;-)), jednou to byla HW zalezitost (pretakteny a nestihajici system).

Dneska jsem po dlouhý době aktualizoval Widle:?::!::x: jinak jsem nějaké problémy s chodem PC nezpozoroval až na občasné zpomalení. Projedu to všim co mám, nechám si zkontrolav log z HijackThisu, spustim MWAV, něco na ten rootkit použiju a v pět ráno zkusim prezentacku spustit znovu:-/

tak tohle mi vyplivnul MWAV: Soubor C:\Documents and Settings\hany\My Documents\Přijaté soubory\Nero-6.6.1.15a.exe//Toolbar.exe označen jako "not-a-virus:AdTool.Win32.MyWebSearch". Neaktivní obsazen.

nedávno jsem stahoval nějaký doplňujicí software pro Nera, stahování mi nabídnul sám nero, tudíž předpokládám že stažení proběhlo z domovské stránky Nera. Každopádně tam byl vir či co a to je asi celej můj problém. Nechám MWAV dojet a uvidíme. Po tom co našel AdAware 42 problémů (většinou cookies) mi SuperAntiSpyware nic nenašel, vyluxoval jsem to Ccleanerem a pak spustim ještě Noda a snad bude čisto:-)

P.S. mám takovej vtíravej pocit, že trpim samomluvou:-D

Takže jsem zkusil opět přehrát tu prezentaci a výsledek je stejný s chybovou hláškou popsanou v otázce na začátku tohoto threadu3-[ Měl bych mít odvirováno, takže vir už to snad něděla a jedná se o prezentaci vytvořenou pro DVD. Je možné že byla požkozená samotná prezentace? Zkusim tedy vytvořit novou.

Takže: zplácal jsem několik fotek + 2x stopu mp3 = přehrání proběhlo v pořádku
přihodil jsem více fotek + další mp3 = přehrání neproběhlo, opět chybová hláška (viz. 1. otázka)

takže se ptám: Co dělám špatně, kde je chyba? (už fakt nevim)3-[:.(

Edit: při dalším pokusu to vyhodilo tu druhou hlášku (viz. odpověd 23:21) Co stim

Prosím o nějaké rady:-(

No nevím nakolik máš odvirováno. Nicméně s tím virem si možná i odstranil ten napadený soubor nebo prostě něco navíc. Zkus reinstalovat Nero, pak možná codeky. Ten vir si odstranoval jen tím antivirem nebo podle návodu na tenhle konkrétní (myslím za pomoci google)? Na většinu šmejdů potřebuješ specializovaný prográmek nebo spec. postup. Dále dodržet jisté zásady. Např. se odpojit od netu, určitě vypnout aktualizace Nera atd.
Každopádně zkus odinstalovat Nero, vyčistit registry a znova ho nahodit. Uvidíš zda pomůže. Na ten tvůj vir či co, se mrkni do google, jak na něj.

Docela dobře si tu pokecám:-/.

Zkusil jsem celý projekt prezentace dokončit a vypálit na DVD, vše proběhlo OK, poté jsem dvdcko zkusil pustit a kupodivu to přehrálo vše tak jak jsem navolil. Takže program pracuje ve výsledku OK, pouze přehrání prezentace v průběhu vytváření je nemožné a způsobuje výše popsané hlášky a následného ukončení programů i ztráty neuložených dat. Takže kdyby měl (čistě náhodou)někdo nějaký dotaz, radu či nějaký nápad k řešení, budu rád.

No Nero není vskutku idealní na podobné účely, ale zase tak tragicky bych to neviděl. Tohle běžně prostě zvládá. Sám přesto používám spíš jiné aplikace (Nero pouze na vypalování), přesto jsem několikrát použil Nero vision s úspěchem. Snad pomůže ten reinstal.

Pomalu, ale jistě Nero odsunuji do složky " nepoužívané odkazy na ploše. Jaký program na vytváření foto-prezentací s doprovodem mp3 by jste mi doporučily? Pokud možno v češtině, zatím ve free-verzi. ( Předpokládám, že bych zde našel thready s dostatkem informací, ale jsem po noční a po tom co jsem u blbý prezentace strávil celou noc, tak se mi zdvojnásobila ostatní práce, kterou musim dohnat ). Budu vám vděčný za tipy, zkušenosti a doporučení:beer:

Předpokládám, že z oficiálních stránek Nera. Nero mi sám nabídnul stažení jakýchsi doplňků či nějakej update, konkétně nedokážu říct co jsem stahoval:-[ většinou, když mi nějakej soft nabídne něco ke stažení zadarmo (pokud se jedná o solidní soft, který mám originál), tak moc nesleduju co to je, poněvač předpokládám, že jde o update. Každopádně v tom jednom byl vir. Jestli se tam dostal až na mém PC či jsem si ho stáhnul společne stim "balíkem", to už nedokážu určit.

No však:

Pomalu, ale jistě Nero odsunuji do složky " nepoužívané odkazy na ploše. Jaký program na vytváření foto-prezentací s doprovodem mp3 by jste mi doporučily? Pokud možno v češtině, zatím ve free-verzi. ( Předpokládám, že bych zde našel thready s dostatkem informací, ale jsem po noční a po tom co jsem u blbý prezentace strávil celou noc, tak se mi zdvojnásobila ostatní práce, kterou musim dohnat ). Budu vám vděčný za tipy, zkušenosti a doporučení

Jen dodám, že zas mizim na noční:-(

fajn vidim dusledek ne duvod - ze neco spadlo ;-) uz by ses to mohl naucit psat,
nastroje pro spravu / prohlizec udalosti najit chybu okopirovat at se hneme z mista
- tise predpokladam ze ve spravci zarizeni neni zlutej otaznik
duvod spadnuti muze byt v cemkoliv pac to evidentne vyuziva DirectShow cili systemove (kodeky prevadece ovladace)
edit: vygooglovano http://www.tvfreak.cz/forum/archive/index.php/t-810 .html toto ukazuje na kodeky (neni to urco tvuj problem ovsem reseni to naznacuje)

Našel jsem tito chyby:
Chyba 25.4.2007 21:56:09 Ci Služba CI Service 4127 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 25.4.2007 5:38:49 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 25.4.2007 5:17:18 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 14:05:48 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 13:23:01 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 9:04:42 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 9:04:20 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 9:03:23 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:47:02 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:44:52 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:43:03 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:10:25 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 7:22:05 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 7:21:38 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Informace 24.4.2007 5:34 :24 Ci Služba CI Service 4137 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Informace 24.4.2007 5:34 :22 Ci Služba CI Service 4137 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Upozornění 24.4.2007 5:2 7:23 EvntAgnt Není k dispozici 1015 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Upozornění 24.4.2007 5:2 7:23 EvntAgnt Není k dispozici 1003 Není k dispozici YOUR-56AOE37D37

Datum chyb odpovídá, snad to bude k něčemu dobré

nn ty chyby nejsou dostatecne -
vytvorit ve visiu video a donutit ho kleknout
spravce uloh presny cas a rozkliknout tu chybu v prohlizeci udalosti
okopirovat hlasku bude tam neco ze aplikace ta a ta (nerovision)udelala chybu v tom a tom (bud tam bude nazev modulu a nebo behova procedura)-tim budeme moudrejsi co se vlastne stalo

vida nezvladlo to kodek - takze se da postupovat dal
hledame:
gcfilter.ax problem crashes
http://www.google.com/search?q=gcfilter.ax+ahead+cr ashed+problem&hl=cs
------------------------------
nasel jsem tuto
http://www.configurarequipos.com/tema2444892-24-0.h tml
odinstalovat nero
vycistit nero cisticem registru
vycistit ccleanerem
restart
aplikovat zaplatu od nera
restart
finito benitto ;-)
----
dale v hodne odkazech se mluvi o aktualizaci kodeků/kodeku
mrkni pro jistotu na nero.com