Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze přehrát prezentaci svcd

vytvořil jsem si prezentaci fotek s doprovodem hudby (mp3) a pokaždé, když dám spustit to vyhodí hlášku (viz níže). V čem je problém? Nevim co vás bude všechno zajímat, tak se případně ptejte. Jinak OS-XP pro SP2,
[http://img341.imageshack.us/img341/5986/screennerop i4.png]

Mockrát děkuji;-)

svcd je formát, který může mít startovní menu, a video soubory s nějakým datovým tokem.
tuším neumí indexování - asi v tom nejde přeskakovat.

když tvrdíš že umí i samostatně hudbu a fotky, asi's to někde vyčet a zadělal si na problém. držím ti palce v řešení, a mezitím se přikláním přejít na cd nebo dvd.

Tohle (hlasku) u ruznych lidi obcas vidavam a obvykle to byva dusledek naboreneho SW, kodeku, driveru ci woken. Vetsinou v souvislosti s vejrem (ci rootkitem). Jednou jsem to poresil reinstalaci service packu + nejdulezitejsich patchu (dik, Tanku ;-)), jednou to byla HW zalezitost (pretakteny a nestihajici system).

Dneska jsem po dlouhý době aktualizoval Widle:?::!::x: jinak jsem nějaké problémy s chodem PC nezpozoroval až na občasné zpomalení. Projedu to všim co mám, nechám si zkontrolav log z HijackThisu, spustim MWAV, něco na ten rootkit použiju a v pět ráno zkusim prezentacku spustit znovu:-/

tak tohle mi vyplivnul MWAV: Soubor C:\Documents and Settings\hany\My Documents\Přijaté soubory\Nero-6.6.1.15a.exe//Toolbar.exe označen jako "not-a-virus:AdTool.Win32.MyWebSearch". Neaktivní obsazen.

nedávno jsem stahoval nějaký doplňujicí software pro Nera, stahování mi nabídnul sám nero, tudíž předpokládám že stažení proběhlo z domovské stránky Nera. Každopádně tam byl vir či co a to je asi celej můj problém. Nechám MWAV dojet a uvidíme. Po tom co našel AdAware 42 problémů (většinou cookies) mi SuperAntiSpyware nic nenašel, vyluxoval jsem to Ccleanerem a pak spustim ještě Noda a snad bude čisto:-)

P.S. mám takovej vtíravej pocit, že trpim samomluvou:-D

Takže jsem zkusil opět přehrát tu prezentaci a výsledek je stejný s chybovou hláškou popsanou v otázce na začátku tohoto threadu3-[ Měl bych mít odvirováno, takže vir už to snad něděla a jedná se o prezentaci vytvořenou pro DVD. Je možné že byla požkozená samotná prezentace? Zkusim tedy vytvořit novou.

Takže: zplácal jsem několik fotek + 2x stopu mp3 = přehrání proběhlo v pořádku
přihodil jsem více fotek + další mp3 = přehrání neproběhlo, opět chybová hláška (viz. 1. otázka)

takže se ptám: Co dělám špatně, kde je chyba? (už fakt nevim)3-[:.(

Edit: při dalším pokusu to vyhodilo tu druhou hlášku (viz. odpověd 23:21) Co stim

Prosím o nějaké rady:-(

Docela dobře si tu pokecám:-/.

Zkusil jsem celý projekt prezentace dokončit a vypálit na DVD, vše proběhlo OK, poté jsem dvdcko zkusil pustit a kupodivu to přehrálo vše tak jak jsem navolil. Takže program pracuje ve výsledku OK, pouze přehrání prezentace v průběhu vytváření je nemožné a způsobuje výše popsané hlášky a následného ukončení programů i ztráty neuložených dat. Takže kdyby měl (čistě náhodou)někdo nějaký dotaz, radu či nějaký nápad k řešení, budu rád.

nero vision nepoužívám, nevím co je zle (kromě možného konfliktu s virem)
jakkoli se s nerem dobře dělá, čerstvé verze 6.0.x, 7.0.x byly vždy plné chyb a nepoužitelné. jestli je to i případ nero vision, nevím. zkus updatovat, obnova záznamů v registrech nemůže být na škodu.

Pomalu, ale jistě Nero odsunuji do složky " nepoužívané odkazy na ploše. Jaký program na vytváření foto-prezentací s doprovodem mp3 by jste mi doporučily? Pokud možno v češtině, zatím ve free-verzi. ( Předpokládám, že bych zde našel thready s dostatkem informací, ale jsem po noční a po tom co jsem u blbý prezentace strávil celou noc, tak se mi zdvojnásobila ostatní práce, kterou musim dohnat ). Budu vám vděčný za tipy, zkušenosti a doporučení:beer:

Updatoval jsem nedávno a právě že v jednom balíku co jsem stáhnul byl vir. Až budu mít čas, provedu ten reinstal, pak na str. výrobce nasaju nějaké ty patche apod. a uvidime. Nyní se už musim odebrat do práce:-( Ráno odpovim na případné dotazy, hezký večer:-)

Předpokládám, že z oficiálních stránek Nera. Nero mi sám nabídnul stažení jakýchsi doplňků či nějakej update, konkétně nedokážu říct co jsem stahoval:-[ většinou, když mi nějakej soft nabídne něco ke stažení zadarmo (pokud se jedná o solidní soft, který mám originál), tak moc nesleduju co to je, poněvač předpokládám, že jde o update. Každopádně v tom jednom byl vir. Jestli se tam dostal až na mém PC či jsem si ho stáhnul společne stim "balíkem", to už nedokážu určit.

fajn vidim dusledek ne duvod - ze neco spadlo ;-) uz by ses to mohl naucit psat,
nastroje pro spravu / prohlizec udalosti najit chybu okopirovat at se hneme z mista
- tise predpokladam ze ve spravci zarizeni neni zlutej otaznik
duvod spadnuti muze byt v cemkoliv pac to evidentne vyuziva DirectShow cili systemove (kodeky prevadece ovladace)
edit: vygooglovano http://www.tvfreak.cz/forum/archive/index.php/t-810 .html toto ukazuje na kodeky (neni to urco tvuj problem ovsem reseni to naznacuje)

Našel jsem tito chyby:
Chyba 25.4.2007 21:56:09 Ci Služba CI Service 4127 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 25.4.2007 5:38:49 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 25.4.2007 5:17:18 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 14:05:48 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 13:23:01 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 9:04:42 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 9:04:20 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 9:03:23 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:47:02 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:44:52 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:43:03 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 8:10:25 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 7:22:05 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Chyba 24.4.2007 7:21:38 Application Error Není k dispozici 1000 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Informace 24.4.2007 5:34 :24 Ci Služba CI Service 4137 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Informace 24.4.2007 5:34 :22 Ci Služba CI Service 4137 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Upozornění 24.4.2007 5:2 7:23 EvntAgnt Není k dispozici 1015 Není k dispozici YOUR-56A0E37D37
Upozornění 24.4.2007 5:2 7:23 EvntAgnt Není k dispozici 1003 Není k dispozici YOUR-56AOE37D37

Datum chyb odpovídá, snad to bude k něčemu dobré

nn ty chyby nejsou dostatecne -
vytvorit ve visiu video a donutit ho kleknout
spravce uloh presny cas a rozkliknout tu chybu v prohlizeci udalosti
okopirovat hlasku bude tam neco ze aplikace ta a ta (nerovision)udelala chybu v tom a tom (bud tam bude nazev modulu a nebo behova procedura)-tim budeme moudrejsi co se vlastne stalo

vida nezvladlo to kodek - takze se da postupovat dal
hledame:
gcfilter.ax problem crashes
http://www.google.com/search?q=gcfilter.ax+ahead+cr ashed+problem&hl=cs
------------------------------
nasel jsem tuto
http://www.configurarequipos.com/tema2444892-24-0.h tml
odinstalovat nero
vycistit nero cisticem registru
vycistit ccleanerem
restart
aplikovat zaplatu od nera
restart
finito benitto ;-)
----
dale v hodne odkazech se mluvi o aktualizaci kodeků/kodeku
mrkni pro jistotu na nero.com