Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno digitální Tv

Měl bych tu malý dotaz. Ze set-top-boxu mám, mimo jiné, výstup na sériový kabel (přesněji RS-232). Tak sem si pořídil kabel který převádí RS-232 do USB. Poté jsem si nainstaloval program na prohlížení či záznam digitální televize, ale ten mi nic nenašel. Jak to mám udělat, aby mi to fungovalo??? (Mimochodem ten program se jmenuje DVBViewer.) Potřěbuju snad jiný program??? nebo to jen přenastavit. (Možná by pomohlo: v nastavení programu si můžu dát odkud to má přijímat obraz (pro informaci: mají tam ,,procházet´´), ale nevím kde mám najít ten USB port. Předem děkuji.
[mod]Písmo odtučněno (Rce)[/mod]

Tak ti zhrniem fakty:
1.) Ten port nie je na prenos obrazu, to co si chcel robit nie je mozne
2.) Rce napisal trochu nestastne ze ten RS232 nie je na pripajanie k PC, ale na nastavovanie, na to bola reakcia ze samozrejme sa to da nastavovat aj z PC - t.j. da sa to pripojit aj na PC, to ale nic nemeni na bode 1.), obraz sa cez to nepresana - nie je to technicky mozne.