Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil do 10 000 Kč

Dobrý den, neporadite mi prosím, jaký mobil s androidem do 7 - 10 000 Kč v poměru cena/výkon? Hlavní je pro mě kvalitní obraz, kvalitní fotky a dobrý výkon, preferují spíš lepší design.

Souhlas s Mlocikem.

Nebral bych:
Honor 7 - procesor Kirin od Huaweie je druha liga, spatny fotak
Xiaomi Mi4c - nema LTE
Samsung Galaxy S5 Neo - procesor Exynos, takze bud zadne nebo minimum customROM a je tradici, ze Samsung na modely Neo kasle po strance updatu.

Naopak povedene smartphony:

Samsung Galaxy S4 i9506 - naprosto bez vyhrad, podle me vubec nejlepsi smartphone, fotak podle me neprekonatelny.

LG G3 - dalsi kvalitni smartphone, ale povazuju za droboulinkou nevyhodu jeho IPS displej, vic se mi libi barvy OLED displeju, take tradicne zminim ovladani hlasitosti na zadech tela a ne na boku, pro me neprijatelne, vetsine lidi to nevadi a nekdo si to vylozene pochvaluje.

ASUS ZenFone 2 ZE551ML - take ovladani hlasitosti na zadech tela, malinko horsi displej a urcite horsi fotak, ale zase lepsi nez Honor 7 nebo Xiaomi Mi4c, celkove ale smartphone neni vubec spatny a lze ho take doporucit.

Edit: Souhlas s tim co je tu psano o Lenovu, kvalita zpracovani je druha liga a podle me jsou Lenova predrazene na to, jak jsou odflaknute.