Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí USD disk nenačítá z portu USB 3.0, port 2.0 funguje

Zdravím,
před pár dny mě přišlo nové PC, mám jen jeden menší problém.

moje skříň: http://www.czc.cz/nanoxia-deep-silence-3-antracite /161099/produkt

na předním panelu mám: 2 x USB 3.0 / 1 x USB 2.0

doma používám dva flash disky 3.0 (64 / 32 GB), vše funguje bez problémů, ze všech portů.
poté mám také externí USB disk Samsung USB 3.0 (2 TB), který mám na fotografie a filmy, disk mě z nějakého podivného důvodu funguje (načítá ve W10) pouze v USB 2.0 portu, když ho zapojím do zbylých dvou USB 3.0 portů, vůbec se nenačte. jinak disk funguje, když zapojím do TV - vše jak má být.

ano, mohu jednoduše používat onen jeden port pro USB 2.0, ale docela by mě zajímalo v čem by mohl být problém, popř. zda-li by by nějaké možné řešení. přeci jen když už mám trojkové USB, tak bych ho rád využil :)

Díky

To vyzera skor na problem s napajanim, kedze na druhm USB porte ti to ide.
Otazka je, ci system aspon zachyti pripojene zariadenie, alebo vobec ani netukne. Co disk toci sa po pripojeni?
Flashky funguju preto, ze nepotrebuju taky napajaci prud ako disk.