Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní myšky do 2 000,-

Čau, sháním nějakou herní myš do 2 000,- nepotřebuju miliardu extra tlačítek, stačí 2 boční + by myška měla být nízká.

Díky
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Výběr herní myšky (karel)

Pokud jeste nekde sezenes, tak Logitech mx518. Ale ta uz se tusim par let nevyrabi. Vydrzela me cca 10 let dost intenzivniho pouzivani (ani "nozicky" nejsou osoupane) a porad funguje jako nova, ikdyz je uz dost ohoblovana od ruky.

Beztak je zajímavý, že dnešní děcka (teď mluvím obecně, ne tento případ) potřebují herní myšky s vysokými DPI, CPI, makry, atd.

Když jsem byl na střední a pařili jsme CSko 1.6tku, každej měl nějakou myš s kolečkem za stovku.. a taky jsme byli spokojení :)

Neboj se, taky hraju už několik let a 1.6 jsem hrál začal hrát když mi bylo cca 13. Mám v ní několik tisíc hodin a také jsem to ze začátku hrál na obyčejný Geniusce. Jenže doba jde dopředu a dnes je potřeba při těch FPS hrách mít trošku přesnou myš s kvalitním senzorem, což prostě ty levný značky nemají.

jop to máš pravdu, doba jde kupředu, vše chceme mít automatický, ulehčený, pohodlný. To je jak auta.. taky teď máme nový.. samo to zatáčí, brzdí, svítí, stírá... ono teď jsem sice otrávenej a všechny tyhle blbosti si vypínam, ale taky si jednou zvyknu a pak mi přijde, že bych bez toho už nemohl jezdit..

Blbost sám Michael Average říkal že na CSKO se DPI snižuje (čím méně DPI tak vyšší sensitivita) Když budeš mít DPI mega velkou tak drkneš do myši a jsi skoro otočený -_- Blbost a blbost a ani nejnižší sensitivita ti nepomůže -_- stačí ti myš za 500 Kč podložka taky za 500 kč a jsi vybavený ! -_-